Naine, on aeg!

Iga Naise elus saabub päev, mil Emake Loodus embab meid oma kaitsvas väes ja sosistab: “On aeg.”

Sest me oleme juba piisavalt end kulutanud. Nüüd on aeg lõpetada enda hindamine ja hakata aktsepteerima ennast sellisena nagu me päriselt oleme. On aeg võtta vastu nii oma sisemine tarkus, tunded ja tunnetused kui ka sõdalane, tervendaja ja metsik pool iseendas. Võtta vastu iseenda armastus. On aeg lõpetada enda teistega võrdlemise hullus ja kellegi teise tempos jooksmine. Selle asemel on aeg hakata tundma rõõmu iseendana olemisest, oma tempos kulgemisest, harmoonia kiirgamisest enda ümber, armastuse nägemisest igas hetkes, valgusest ja varjust ning tasakaalust.”

Sellel päeval meenub, kui tihti oleme teinud liiga palju – andnud endast liiga palju, hoolinud liiga palju, kannatanud liiga palju, võtnud oma õlgadele liiga palju. 

On aeg lubada sel kõigel minna ja tunnetada vabaduse ning värskuse tuult, mis täidab kogu sisemuse avatuse, armastuse ja valgusega. Hingata sisse ja täita end oma väega.

On aeg otsustada, et lõpetame muretsemise selle pärast, mida teised meist mõtlevad ning lasta lahti hirmust tuleviku pärast. Sest vaid siis kogeme oma elus selliste imede algust, mille olemasolust me varem isegi ei teadnud. Meie sees peitub nii palju avastamata aardeid ja kasutamata väge. Nüüd on aeg neid nautida. 
On aeg tulla kokku teiste naistega. 

Vaata järgmisi sündmusi naistele!

Vaata järgmisi inspireerivaid sündmusi

>
Success message!
Warning message!
Error message!