Naised ei ole kunagi lihtsalt metsikud või lihtsalt ilusad või lihtsalt emad. Me oleme alati veel midagi enamat. Nii nagu lilled igatsevad päikese ja valguse poole, igatsevad ka naised oma salajases hingesopis avaneda õitena armastusele. Kohe, kohe tärkav kevade on õhus ja iga seemneke looduses teab, et veel natuke ja siis see juhtub…
Nii on ka meie, naiste, hinges ja kehas see kirjeldamatu magusvalus igatsus, mis just kevadeti paisub koos valguse ja soojuse võidukäigu ning kevadvihmade sooja värskuse koosmõjul.
Ükskõik, kus sa oma teekonnal ka poleks, sealt on alati võimalik minna edasi. Sest sina oled Naine, sa ei pea leppima millegi vähemaga, Sa oled looja ja sul on alati võimalik hingata, liikuda, rääkida, elada ning kogeda just sellist intiimsust ja hinge toitvat sügavat armastust kui sa ise soovid!
Et oma hinge ja keha paremini mõista ning sel kevadel täiesti uue energiaga särada ja oma elu muuta just selliselt täiuslikuks nagu me päriselt soovime. Sest saades endaga paremini ühenduse, mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie umber, kogeda küllust, jagada ja võtta vastu tingimusteta armastust ja nautida intiimsust sügavamal tasandil.
Oluline on sinu otsus ja esimene samm.
Abiks on Parem Elu Koolitused

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>