Igapäevased imed ehk kuidas kasutada maagilist reikit

Milline on see maagiline igapäevaste imede reiki ja kas see tõesti töötab? Kuidas jõuda pidevas elujõu ja armastuse voos elamiseni?

Minult on seda palju küsitud. 😉 Ja ma olen kuulnud paljudest, kes on lõpetanud Reiki igapäevase praktiseerimise väites, et see ei tööta.

Reiki puhul ongi alati see probleem, et see tõesti Ei tööta sel moel nagu meie soovime vaid see töötab päriselt meie kõrgeimaks hüvanguks. Sa ei pruugi saada iseenda soovitud tulemust kui see pole päriselt sinu jaoks hea. Ja kindlasti ei ole sulle hea mugavustsoonis olemine või vanade mustrite sees olesklemine. See on väike trikk, millega peab arvestama, et reiki, nii nagu ka teised kõrgemad vaimsed praktikad, suunab sind alati edasi. Täitma sinu tegelikku eluülesannet, liikuma senisest enama armastuse ja valguse poole. Mis teeb võimatuks vanast kinnihoidmise.

Kui soovid vaid poolikuid lahendusi või kinni hoida oma praegusest mugavustsoonist või unustades iseennast kulgeda teiste tahtmiste voos või soovid hoida kinni vanadest tuttavatest kannatustest, siis ära edasi loe, sest see pole sulle.

Kui aga oled valmis võtma vastu midagi enamat oma ellu ja selleks ka vabanema vanast ning tõesti liikuma edasi terviklikkuse, valguse ja armastuse kogemise poole koos kõigega, mis sel teel kaasneb, siis siin on saladus, mil viisil reiki töötab: päriselt kasutades ja praktiseerides. Iga päev ja igal pool. Pidevalt praktiseerides kuniks see muutub loomulikuks igapäevaseks olemise viisiks. Just nagu autoga sõitma õppides pidi alguses mõtlema, et sidur ja pidur ja käigud aga mõne aja praktika möödudes, muutus see kõik loomulikuks ja samal ajal kui vahetame käike, saame ka juttu ajada või muusikat kuulata.

Siin on mõned praktilised kasutusvõimalused, kus saab reikit kasutada iga päev. Võta neist algul nii palju kui soovid ja siis mõne aja pärast lisa veel mõned ja siis lisa veel ja veel. Kuniks sa ei märkagi, kuidas jagad reikit kõikjale enda ümber kogu aeg ning see on su loomulik olemise viis. Ja imed hakkavadki juhtuma!

* Toida iseennast reikiga varahommikul voodis niipea kui ärkad, igal hommikul.
* Laadi reikiga kõik, mida tarbid: vesi, mahl, toit, toidulisandid, ravimid. Kasuta ka neid reiki sümboleid, millesse oled pühendatud.
* Hommikul tööle sõites saada reikit liiklusvoole ja kogu oma teekonnale.
* Saada juba ette reikit oma parkimiskohale, et just soovitud koht oleks sulle vaba.
* Oma töökohas saada reikit kogu töökeskkonnale, kasutades sümboleid, millesse oled pühendatud, muuda kõik negatiivne postiivseks.
* Saada reikit oma tööarvutile, failidele arvutis, millega töötad, projektidele, kõigele, millega puutud tööl kokku.
* Saada reikit oma telefonile, taotledes ainult positiivseid kõnesid ja häid uudiseid.
* Edasta reikit oma pangakontole, rahakotile, pangakaartidele, investeeringutele, pensionifondile.
* Haiguste hooajal loo reiki abil kaitsekilp enda ja oma lähedaste ümber.
* Tervenda reiki abil ükshaaval kõiki suhteid, mis on su elus: abikaasaga, lastega, vanematega, sugulastega, töökaaslastega, sõpradega, klientidega, äripartneritega, ülemustega, alluvatega.
* Saada reikit ette tulevikus saabuvatele kohtumistele, koosolekutele, esinemistele, konverentsidele, kasutades selleks vastavat sümbolit, kui oled sellesse pühendatud.
* Lisa reikit oma treeningule või jalutuskäigule andmaks lisajõudu.
* Kodus loo hea koht igast ruumist oma majas saates sinna eraldi reikit. Võid ka saata eraldi reikit oma töölauale, pliidile, voodile, pesumasinale jmt.
* Iga kord kui kastad oma toalilli veega, saada neile ka reikit.
* Kindlasti saada omale reikit enne uinumist taotledes rahulikku ja kosutavat und.

Ja siis hakkavadki imed päriselt juhtuma. Sinu elus. See nimekiri on alles algus. Olen kindel, et varsti võid lisada siia vähemalt 5 uut reiki kasutusvõimalust ja siis veel ja veel.

Vaata järgmisi sündmusi naistele!

Vaata järgmisi inspireerivaid sündmusi

>
Success message!
Warning message!
Error message!