Kristel Treier

kristel.treier@gmail.com
inspiratsioonikoolitaja
enesearengu treener
elustiili coach
ettevõtja
visionäär

Olen 49-aastane õnnelik naine ja elan enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, olen pühendunud naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja enesearengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal. 

Õnnelik olemine on meie loomulik seisund ja meil on kõik selleks vajalik alati olemas. Minu kõige olulisem teadmine elust on, et me elame täna siin ja praegu ning saame muuta ise oma elu täpselt selliseks nagu soovime. Meis kõigis on olemas selleks vajalik jõud, energia ja armastus.


Tulen minevikust, kus oli nii depressiooni, kaotusi, lootusetust, füüsilist ja vaimset valu, loobumisi ja põgenemisi.

Kinnitan, et meis kõigis on olemas oma elu loomiseks vajalik jõud - vahel on vaja vaid pisut teadmisi ja kirglikku uudishimu, et see enda seest ellu äratada! 

Elu sügavamatest varjudest läbi tulemine on mind inspireerinud iga päev võtma vastutuse oma elu eest ja elama siin ja praegu sellisena nagu ma olen. Me ei saa elu elamist edasi lükata. Elu on kingitus, mida tuleb austada ja elada kogu oma olemusega. Elu - see oledki sina ise, maagiline looja! Enda olemuse mõistmine naisena, energiatööde praktiseerimine on ennekõike aidanud mul tänapäeva ühiskonnas jääda iseendaks igas olukorras.

Mul on selja taga edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants-, meedia-, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi iidsetest teadmistest ning praktikatest koos meie oma eesti loodusrahva tarkuste ja maagiliste teadmistega. Olen avardanud oma kogemusi reisides ja tegutsedes Indias, Lõuna-ja Põhja-Ameerikas, Balil ja teistes Kagu-Aasia riikides. 
Üle 10 aasta olen loonud inspireerivaid meeskonnakoolitusi, igakuiseid naisteringe, inspiratsioonipäevi, enesearengu koolitusi ja enesekindluse ning naiseliku väe laagreid Eestis ja Balil jt sündmusi. On sündinud "Jaatava maailma" toetusgrupid naistele ja iga-aastane inspiratsioonikalender elujaatavate sõnumitega. Reiki meistrina energiatöö ja elustiili õpetused "Maagiline reiki naistele" ja "Maagiline naiselikkus".

Täna juhatan inimesi leidma oma teed ja näitan teistsuguseid võimalusi. Neid, mis valguse poolses küljes. Juhatan ka varjukülgi nägema, aktsepteerima ja vajadusel varjudemaailmast läbi minema. Siis kui sa tõesti soovid muutust ja oled ise valmis selleks ka samme astuma. Tahan anda kõigile naistele võimaluse kogeda toetust ja iseennast sellena, kes nad on – täiuslike loojatena. Inspireerida nii mehi kui naisi elama suuremas rõõmus ja rahulolus iseenda ja maailmaga meie ümber. Kui minu loodu tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame, parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik oleme omal teel ja meil pole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on tõesti võimalik. Tuleb astuda esimene samm ning imed hakkavad järgnema.

Olen looja nii maagilise naisena kui ettevõtjana. Elan siiras tänutundes iseendale ja kõigi imeliste naiste toetusele, kellega koos oleme õppinud, praktiseerinud, jaganud ja imesid kogenud. inimestele, kellega tee on mind kokku viinud. Tänan, elu!

>
Success message!
Warning message!
Error message!