Kristel Treier

kristel@kuutempel.ee
inspiratsioonikoolitaja
enesearengu treener
elustiili coach
ettevõtja
visionäär

Olen 46-aastane õnnelik naine ja elan enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, nii naisi kui mehi, olen pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Mul on selja taga edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest koos meie Eesti iidsete tarkuste ja maagiliste teadmistega. Olen avardanud oma kogemusi reisides ja tegutsedes Indias, Lõuna-ja Põhja-Ameerikas, Balil ja teistes Kagu-Aasia riikides.
Pea 10 aastat oleme loonud koos Merike Küttiga inspireerivaid meeskonnakoolitusi, igakuiseid “Noore kuu soovide naisteõhtuid” ja enesekindluse ning naiseliku väe laagreid Eestis ja Balil. Oleme koos loonud "Jaatava maailma" grupid naistele ja andnud välja iga-aastase inspiratsioonikalendri.

Õnnelik olemine on meie loomulik seisund ja meil on kõik selleks vajalik alati olemas. Minu kõige olulisem teadmine elust on, et me elame täna siin ja praegu ning saame muuta ise oma elu täpselt selliseks nagu soovime. Meis kõigis on olemas selleks vajalik jõud, energia ja armastus.


Tulen minevikust, kus oli nii depressiooni, kaotusi, lootusetust, füüsilist ja vaimset valu, loobumisi ja põgenemisi.

Kinnitan, et meis kõigis on olemas oma elu loomiseks vajalik jõud -vahel on vaja vaid pisut teadmisi ja kirglikku uudishimu, et see enda seest ellu äratada! 

Elu sügavamatest varjudest läbi tulemine on mind inspireerinud iga päev võtma vastutuse oma elu eest ja elama siin ja praegu sellisena nagu ma olen. Me ei saa elu elamist edasi lükata. Elu on kingitus, mida tuleb austada ja elada kogu oma olemusega. Elu - see oledki sina ise, maagiline looja! Enda olemuse mõitsmine naisena, energiatööde praktiseerimine on ennekõike aidanud mul tänapäeva ühiskonnas jääda iseendaks igas olukorras.

Aitan leida oma tee ja näitan teistsuguseid võimalusi. Neid, mis valguse poolses küljes. Juhatan ka varjukülgi nägema, aktsepteerima ja vajadusel varjudemaailmast läbi minema. Minu poole tasub pöörduda siis kui sa tõesti soovid muutust ja oled ise valmis selleks ka samme astuma. Tahan anda kõigile naistele võimaluse kogeda toetust ja iseennast sellena, kes nad on – täiuslikena. Kui minu loodu tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema.

Olen looja nii maagilise naisena kui ettevõtjana. Mind toetab suhe armastava mehega ja  kõigi nende imeliste naiste toetus, kellega koos oleme õppinud, praktiseerinud, jaganud ja imesid kogenud. Olen siiralt tänulik iseendale ja kõigile inimestele, kellega tee on mind kokku viinud. Tänan kõiki oma esivanemaid, õpetajaid ja kõiki oma õpilasi!

>