MAAGILISE NAISELIKKUSE SISSEJUHATUSÕhtu 4 naiselikkuse
allikaga 
12. oktoober kell 18

Kuidas naiselikkuse allikad aitavad meil igapäevases elus tunda end õnneliku, enesekindla ja säravana


Tänapäeva mehelikus, konkureerivas, eesmärgipäraes ühiskonnas oleme naistena tihti unustanud ja alla surunud oma tõelised eelised: loomise väe, intuitsiooni, tunnetuse, naiselikud tarkused, sensuaalsuse.

Üha enam on meie hulgas naisi, kel silmad väsimusest hallid ja kes on mattunud süütunnete, häbi ja hirmude ning minevikumustrite kütketesse. Keereldes igapäevaselt teiste tempos ja enda vajadusi eirates.


Püüdes igapäevaelus vastata ootustele, meeldida ja võidelda võõraste relvadega, kaotame oma jõudu, sära ja seksuaalsust. Tulemuseks on lagunenud suhted, ebaedu töökohal, seletamatud meeleolumuutused, draamakuningannad, menstruatsioonihäired, alkoholism, depressioon, ärevushäired, füüsilise keha häired.

Naisena oleme väärt elu täis naudinguid just sellistena nagu me oleme!
 Ilma end vähendmata, kellegi ootustele vastamata, ühiskonna raamidesse seadmata. 

 Meie sees pulbitseb ürgne loomise jõud, maagiline naiselikkus, mida kasutades on elu lihtsam ja kergem.

Mis muutub elus kui leiad maagilise naiselikkuse endas jälle üles

Enesekindlus ja tasakaal

Meie loomulik olemus, armastav süda ja sellest kiirgav energia, väge hoidev emakas ja sisemine tarkus. Naine, kes hakkab oma maagilist naiselikkust kasutama, kiirgab välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas.

Armastavad suhted

Mõistes iseennast ja oma vajadusi omaks võttes saame kogeda ka suhetes teistega suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena. 

Kirg ja inspiratsioon

Elada elu igat hetke kui kingitust! Õpime tundma oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidame end lõputu inspiratsioonitulvaga.

Mis on 4 naiselikkuse allikat

1. Elujõud, energia, vägi

Korjame kokku oma väe, mille oleme laiali jaganud. Otsime oma elujõu allikad üles.
7 võtit avavad ligipääsu elujõule ja väele.

Saame sleja taha jätta enda vähendamised, häbi ja süütunded ning muu, mis meile jõudu ei anna.

2. Keskkond kui looduse rütmide naiselik tants

Igapäevane reaalne elu on on lihtsam ja harmoonilisem kui elada kooskõlas loodusega.
Kuu, päikese ja omaenda keha loomulikud rütmid.

Tunnistades ennast looduse osana saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele, tunnetusele, tervenemisvõimele.  

3. Keha kui püha tempel ja naudingud

Tutvume naise kehaga täiesti uuel moel. Lisame füüsilise keha funktsioonidele ka energeetilise tähenduse.
Iidne naiselik tarkus peitub meie kehas.
Naudingud, orgastilisus, keha kuulamine ja julgus minna oma hinge igatsuste järgi avab meile võimaluse kogeda end tervikliku naise ja loojana.

4. Igapäevane elustiil ja rituaal

Igapäevane elu koosneb suurtest ja väikestest rituaalidest, mida vahel nimetame rutiinideks.
Lisades oma elustiilile erinevaid rituaale, saame ka tavalised igapäevased tegevused endale väge ja jõudu andvateks maagiateks muuta. Rituaalide iidseid põhimõtteid saad kasutada täiesti tavalises praktilises igapäevaelus.

Maagiline naiselikkus juhatab sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu."

Naine, Sa oled täiuslik oma loomise väes! 


Sellel õhtul teeme lühikese sissejuhatuse maagilise naiselikkuse allikate juurde. 

Maagilise naiselikkuse online väljakutsetes ja meistriklassis on osalenud ligi 1000 naist viimastel aastatel. Seekord räägime naiselikkuse neljast allikast päris ruumis, päris naistega. 

 

K 12. oktoobril kell 18 

Tallinnas, Müstika stuudio ruumides

REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD!

Registreeru kohe ja kinnita koht 

Vali tasumine ülekandega ette või kohapeal sularahas

TASU OSALUSTASU ÜLEKANDEGA ETTE 

24.00

TASU KOHAPEAL SULARAHAS

35.00

Naiselikkuse teejuht on

Kristel Treier

"Olen 49-aastane õnnelik naine. Elades enda loodud elu nagu rituaali, armastan igat hetke sellest. Sügavalt austades nii nais-kui ka meesenergiat ning nende ühist koosloomise tantsu.

Tulen minevikust, kus oli nii kaotusi, lootusetust, valu kui ka otsimisi, loobumisi ja põgenemisi, mis kõik viisid leidmisteni: õpetajate, koosloojate, armastavate inimeste, lahenduste. Ennekõike iseenda taasleidmise ja täieliku aktsepteerimise ja armastamiseni. Läbi keha austamise, vaimsete praktikate ja tantsulise liikumise olen jõudnud rahulolu, rõõmu, eduni. Olen unikaalne nagu kõik looduses ja imetlen naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "


Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Naisteõhtud, enesearengu- ja inspiratsioonikursused tantrast ärini, naiseliku väe retriidid Eestis ja Bali saarel, naiselikkuse reiki, jaatava maailma, maagilise naiselikkuse, enesekindluse jt kursused on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.


Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lähemalt tutvunud hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisavara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. Rohkem Kristelist

Naised räägivad

Siiralt soovitan! Kristel oskab igas naises välja tuua maagilise, imelise naise! Minu aastaring maagilise naiselikkuse leidmisel endas on kohe-kohe lõppemas, aga sinu oma, kallis, võib alles alata.

Ene

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu

Suur kummarus, tänu, ja austus selle eest, et oled võtnud oma südameasjaks jagada nii suurt toetust naistele. Anda tagasi usk, õpetada kuulama oma südant, looma kontakti oma tõelise olemusega ja sealsamas suunata vaikselt, kannatlikult ja pühandumisega - imeline!

Sirli

Elbe kuldmäe


Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Jutud

Ebakindlus ja sisemine ärevus on omamoodi meie ajastu katk, mis hävitab naiselikkuse ja sellega koos kõik naiste võimalused,

LOE EDASI
Mis hävitab naiselikkuse

Iga Naise elus saabub päev, mil Emake Loodus embab meid oma kaitsvas väes ja sosistab: “On aeg.”Sest me

LOE EDASI
Naine, on aeg!

See maagiline naiselikkus, mis loob ja imesid korda saadab, on üks osa loodusest. Nii nagu me kõik oleme

LOE EDASI
Maagiline pööripäev

Ärata naiselikkuse vägi, ava elujõu allikad ja naudi elu õnneliku naisena

Naine, sa oled maagiline!

Elada kirglikult, särada ja tunda end enesekindlana keset sügavat armastust ning hingerahu -
olla naine on eriline privileeg!

>
Success message!
Warning message!
Error message!