Ärata maagilise naiselikkuse vägi, 

ava elujõu allikad ja naudi elu õnneliku naisena

4-nädalane online kursusega

saab liituda

kuni 12. septembrini

  0  3
päeva
:
 
  0  9
tundi
:
 
  3  2
minutit
:
 
  2  6
sekundit

You missed out!

Elada kirglikult, särada ja tunda end enesekindlana kogedes sügavat armastust ning hingerahu - olla naine on eriline privileeg!

Me teame ju kõik, et on eesmärgid ja plaanid ja tuleb asjad ära teha ja ennast kätte võtta. Kuid see ei kõneta meie hinge naisena ja isegi kui tegutseme nende karmide plaanide järgi siis on tihti tulemuseks vaid väsimus ja pettumus sügaval sisimas. Sundides end tegutsema üha rohkem ja kiiremini, voolab elujõud meist välja.

Tänapäeva mehelikus, konkureerivas, eesmärgipärases ühiskonnas oleme naistena tihti unustanud ja alla surunud oma tõelised eelised: loomise väe, intuitsiooni, tunnetuse, naiselikud tarkused, sensuaalsuse.
Püüdes igapäevaelus vastata ootustele, meeldida ja võidelda võõraste relvadega, kaotame oma jõudu, sära ja seksuaalsust. Tulemuseks on lagunenud suhted, ebaedu töökohal, seletamatud meeleolumuutused, draamakuningannad, menstruatsioonihäired, , alkoholism, depressioon, ärevushäired, füüsilise keha häired.

Naisena oleme väärt elu täis naudinguid just sellisten nagu me oleme!
 Ilma end vähendmata, kellegi ootustele vastamata, ühiskonna raamidesse seadmata. Meie sees pulbitseb ürgne loomise jõud, maagiline naiselikkus, mida kasutades on elu lihtsam ja kergem. 

Paljud naised on kuulnud, et neid on naisena liiga palju, et naiste emotsioone on liiga palju ja ennast alla surudes unustanud, mis on nende tegelik olemus. Ennast kaotanud.

Üles on kasvanud naised, kes pole julgenudki ennast päriselt vaba ja metsikult sensuaalse naise ja loojana vastu võtta ning enesekindlalt oma soove ja unistusi vastu võtta. Püüdes olla head tüdrukud ja kannatades.

Üha enam on meie hulgas naisi, kel silmad väsimusest hallid ja kes on mattunud süütunnete, häbi ja hirmude ning minevikumustrite kütketesse. Keereldes igapäevaselt teiste tempos ja enda vajadusi eirates.

Mida sulle annab maagilise naiselikkuse meistriklass

* teadmised kehast ja seksuaalsusest
* naiselikkus saab väikese turgutuse

* säravad silmad

* hingerahu

* kontakti oma kehaga

* kõigi meeltega naudingute kogemise 

* orgastilise olemuse ja seksuaalsuse tundmaõppimise

* isiklikud naiselikkuse saladused

* enesekindluse naisena

* oma loomise väe tundmaõppimise

* rohkem teadmisi energiatest, emotsioonidest

* elujõu õpetuse

* naisena enda mõistmise

* ühenduse loodusega
* rituaalid ja praktikad igapäevaelus kasutamiseks
* 7 võtit igapäevaelus naisena õnnelikkuse kogemiseks

Enesekindlus ja tasakaal

Meie loomulik olemus, armastav süda ja sellest kiirgav energia, väge hoidev emakas ja sisemine tarkus. Naine, kes hakkab oma maagilist naiselikkust kasutama, kiirgab välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas.

Armastavad suhted

Mõistes iseennast ja oma vajadusi omaks võttes saame kogeda ka suhetes teistega suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena. 

Kirg ja inspiratsioon

Elada elu igat hetke kui kingitust! Õpime tundma oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidame end lõputu inspiratsioonitulvaga.

Osaleda saad oma kodust sulle sobival ajal ja omas tempos

Vajad vaid internetiühendust ja nutitelefoni või arvutit. Zoom'i webinari keskkonnas saad reaalajas küsida, jagada ja osaleda just nagu päris koolitusel.

NB! Kõik loengud, videod jm materjalid on järelvaadatavad FB grupis 30 päeva jooksul.

Maagilise naiselikkuse meistriklass toimub

liituda saab

kuni 12. septembrini

9. - 30. september 2021
igal neljapäeval kell 18-20

Meistriklassi põhiloengud toimuvad kord nädalas zoom'i keskkonnas.

Lisaks on kogu kursuse vältel kinnises FB grupis

* igal hommikul inspireeriv naiselik päevasõnum
* live videod toetamas nädala teemasid
* arutelud, jagamised, grupi toetus
*  harjutused, praktikad, rituaalid 

Avame ligipääsu naiselikkuse allikatele

1. allikas

Elujõud, energia, vägi

Korjame kokku oma väe, mille oleme laiali jaganud. Otsime oma elujõu allikad üles, läheme neiile lähemale ja saame 7 võtit, mis avavad ligipääsu elujõule ja väele.
Õpime küsimusi esitama ja oma vaistu kuulama, oma tõde nägema ja selle järele minema. Jätame selja taha õpitud abituse, enese-eitamised, takistavad mustrid, hirmud, enda vähendamised ja mineviku valikud. 

2. allikas

Keskkond kui looduse rütmide naiselik tants

Igapäevane reaalne elu on on lihtsam ja harmoonilisem kui elada kooskõlas loodusega.
Selleks tutvume nii kuu, päikese kui ka omaenda keha loomulike tsüklite ja rütmidega ning nende seostega. Tunnistades ennast looduse osana saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele, tunnetusele, tervenemisvõimele.  

3. allikas

Keha kui püha tempel ja naudingud

Jah, sa võid kogeda senisest võimsamaid orgasme ja kõiki kehalisi ja meelelisi naudinguid! Tutvume oma kehaga täiesti uuel moel.
Naudingud on meie loomulik osa, selleks oleme sündinud. Orgastiline seisund on loomise ja loomingu protsessi käivitaja. Iidne naiselik tarkus peitub meie kehas. Meie keha on alati tasakaalus ja teab, mis on talle parim. Keha kuulamine ja julgus minna oma keha ning hinge igatsuste järgi loob võimaluse tunda end tervikliku väeka naisena, kes me kõik tegelikult oleme.

4. allikas

Igapäevane elustiil ja rituaal

Elustiil on üks võimsamaid maagiaid, mida me igapäevaselt kasutame. Ka väikesed muutused elustiilis toovad kaasa suuri muutusi meie enesetundes.
Igapäevane elu koosneb suurtest ja väikestest rituaalidest, mida vahel nimetame rutiinideks.  Lisades oma elustiilile erinevaid rituaale, saame ka tavalised igapäevased tegevused endale väge ja jõudu andvateks maagiateks muuta. Õpime rituaalide iidseid põhimõtteid, mida saad kasutada täiesti tavalises praktilises igapäevaelus.

Selle kursuse jooksul juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu."

Naine, Sa oled täiuslik oma loomise väes! 

Naised räägivad

Siiralt soovitan! Kristel oskab igas naises välja tuua maagilise, imelise naise! Minu aastaring maagilise naiselikkuse leidmisel endas on kohe-kohe lõppemas, aga sinu oma, kallis, võib alles alata.

Ene

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu

Suur kummarus, tänu, ja austus selle eest, et oled võtnud oma südameasjaks jagada nii suurt toetust naistele. Anda tagasi usk, õpetada kuulama oma südant, looma kontakti oma tõelise olemusega ja sealsamas suunata vaikselt, kannatlikult ja pühandumisega - imeline!

Sirli

Naiselikkuse teejuht on

Kristel Treier

"Olen 47-aastane õnnelik naine. Elades enda loodud elu nagu rituaali, armastan igat hetke sellest. Sügavalt austades nii nais-kui ka meesenergiat ning nende ühist koosloomise tantsu.

Tulen minevikust, kus oli nii kaotusi, lootusetust, valu kui ka otsimisi, loobumisi ja põgenemisi, mis kõik viisid leidmisteni: õpetajate, koosloojate, armastavate inimeste, lahenduste. Ennekõike iseenda taasleidmise ja täieliku aktsepteerimise ja armastamiseni. Läbi keha austamise, vaimsete praktikate ja tantsulise liikumise olen jõudnud rahulolu, rõõmu, eduni. Olen unikaalne nagu kõik looduses ja imetlen naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "


Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Naisteõhtud, enesearengu- ja inspiratsioonikursused tantrast ärini, naiseliku väe retriidid Eestis ja Bali saarel, naiselikkuse reiki, jaatava maailma, maagilise naiselikkuse, enesekindluse jt kursused on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.


Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lähemalt tutvunud hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisavara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. Rohkem Kristelist

Elbe kuldmäe


Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Mis teeb selle kursuse eriliseks

Sinu elujõud naisena on hindamatu väärtusega! Nii nagu ka aeg iseendale ja igapäevane sisemine rahulolu, oma vajaduste mõistmine ja õnnelikud lähedased meie ümber.

Maagilise naiselikkuse meistriklassis on koos iidsed teadmised taotantrast, shamanismist, joogast ja praktilised elukogemused tänapäeva päris elus edukas olemisest naisena.
 
Rohkem kui kunagi varem, vajame täna naistena meeldetuletusi oma ununenud olemuselt ja teadmisi, kuidas end jälle mitte kaotada igapäeva rutiinis.

KINGITUSED

Kingitused koos maagilise naiselikkuse meistriklassiga

Võimalus osaleda maagilise naiselikkuse sündmustel ja rituaalidel

Väekatel päikesepühadel, kaheksa korda aastas, koguneme maagiliste naistega erinevates eestimaa paikades, et läbi viia iga kord erinev rituaal. 

4 toetavat meditatsiooni

Juhitud meditatsioonid toimivad meie alateadvuse tasandil, midagi tegema ega uskuma ei pea. Vaid lõõgastuma ja lubama. 

Inspiratsiooniraamat "Minu maagilise naiselikkuse aastaring"

Paberil raamat juhatab sind igakuiste kuu sõnumitega läbi aasta ja aitab meeles pidada, et sina ise naisena oled kõige olulisem. 

Ärata naiselikkuse vägi, ava elujõu allikad ja naudi elu õnneliku naisena

liituda saab kuni 12. septembrini

AINULT e-KURSUS

Maagilise naiselikkuse meistriklass

44.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • E-raamat kursuse materjalidega
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Energiaharjutused, praktikad
 • Isiklik tagasisisde
 • Väekad päevasõnumid
 • Aastaringi rituaalid

Hea valik!

E-kursus
+
4 TOETAVAT MEDITATSIOONI
 

Maagilise naiselikkuse meistriklass

66.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • E-raamat kursuse materjalidega
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Energiaharjutused, praktikad
 • Isiklik tagasisisde
 • Aastaringi rituaalid
 • 4 toetavat meditatsiooni väärtusega 36 €
 • Väekad päevasõnumid
e-KURSUS
+
4 TOETAVAT MEDITATSIOONI
+
INSPIREERIV RAAMAT

Maagilise naiselikkuse meistriklass

99.00

 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • E-raamat kursuse materjalidega
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Energiaharjutused, praktikad
 • Isiklik tagasisisde
 • Väekad päevasõnumid
 • Aastaringi rituaalid
 • 4 toetavat meditatsiooni väärtusega 36 €
 • Inspiratsiooniraamat "Minu maagiline naiselik aastaring" postiga koju väärtusega 33

4-nädalane meistriklass alustab 9. septembril, liituda saab kuni 12. septembrini

  0  3
päeva
:
 
  0  9
tundi
:
 
  3  0
minutit
:
 
  2  4
sekundit

You missed out!

Jutud

MIDA TEHA KUU LOOMISE PÄEVAL Noore kuu loomine on teisipäeval 7. septembril 2021 kell 3:52 neitsi tähtkujus.Igal kuu

LOE EDASI
Kuu loomine neitsi tähtkujus 7.09. 2021

Miks seda naiselikkust nii rõhutada?Vahetevahel on tänutunne nii suur, et ajab üle minu pisikese südame äärte ja kiirgab

LOE EDASI
Miks seda naiselikkust rõhutada

1. Kannad kaitsekilpiKaitsed end kõigi eest igaks juhuks. Väldid, surud alla ja ei luba endal tunda tegelikke tundeid.

LOE EDASI
7 märki, et oled naisena oma väest ja loomisjõust eemaldunud

Naine, sa oled maagiline!

Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! 

>