4-osaline põhjalik meistriklass onlines

Ärata maagilise naiselikkuse vägi,
ava elujõu allikad ja naudi elu
õnneliku naisena

Elada kirglikult, särada ja tunda end enesekindlana kogedes sügavat armastust ning hingerahu - olla naine on eriline privileeg!

Me teame ju kõik, et on eesmärgid ja plaanid ja tuleb asjad ära teha ja ennast kätte võtta. Kuid see ei kõneta meie hinge naisena ja isegi kui tegutseme nende karmide plaanide järgi siis on tihti tulemuseks vaid väsimus ja pettumus sügaval sisimas. Sundides end tegutsema üha rohkem ja kiiremini, voolab elujõud meist välja.

Tänapäeva mehelikus, konkureerivas, eesmärgipärases ühiskonnas oleme naistena tihti unustanud ja alla surunud oma tõelised eelised: loomise väe, intuitsiooni, tunnetuse, naiselikud tarkused, sensuaalsuse.
Püüdes igapäevaelus vastata ootustele, meeldida ja võidelda võõraste relvadega, kaotame oma jõudu, sära ja seksuaalsust. Tulemuseks on lagunenud suhted, ebaedu töökohal, seletamatud meeleolumuutused, draamakuningannad, menstruatsioonihäired, , alkoholism, depressioon, ärevushäired, füüsilise keha häired.

Naisena oleme väärt elu täis naudinguid just sellisten nagu me oleme!
 Ilma end vähendmata, kellegi ootustele vastamata, ühiskonna raamidesse seadmata. Meie sees pulbitseb ürgne loomise jõud, maagiline naiselikkus, mida kasutades on elu lihtsam ja kergem. 

Paljud naised on kuulnud, et neid on naisena liiga palju, et naiste emotsioone on liiga palju ja ennast alla surudes unustanud, mis on nende tegelik olemus. Ennast kaotanud.

Üles on kasvanud naised, kes pole julgenudki ennast päriselt vaba ja metsikult sensuaalse naise ja loojana vastu võtta ning enesekindlalt oma soove ja unistusi vastu võtta. Püüdes olla head tüdrukud ja kannatades.

Üha enam on meie hulgas naisi, kel silmad väsimusest hallid ja kes on mattunud süütunnete, häbi ja hirmude ning minevikumustrite kütketesse. Keereldes igapäevaselt teiste tempos ja enda vajadusi eirates.

Mida sulle annab maagilise naiselikkuse meistriklass

* teadmised kehast ja seksuaalsusest
* naiselikkus saab väikese turgutuse

* säravad silmad

* hingerahu

* kontakti oma kehaga

* kõigi meeltega naudingute kogemise 

* orgastilise olemuse ja seksuaalsuse tundmaõppimise

* isiklikud naiselikkuse saladused

* enesekindluse naisena

* oma loomise väe tundmaõppimise

* rohkem teadmisi energiatest, emotsioonidest

* elujõu õpetuse

* naisena enda mõistmise

* ühenduse loodusega
* rituaalid ja praktikad igapäevaelus kasutamiseks
* 7 võtit igapäevaelus naisena õnnelikkuse kogemiseks

Enesekindlus ja tasakaal

Meie loomulik olemus, armastav süda ja sellest kiirgav energia, väge hoidev emakas ja sisemine tarkus. Naine, kes hakkab oma maagilist naiselikkust kasutama, kiirgab välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas.

Armastavad suhted

Mõistes iseennast ja oma vajadusi omaks võttes saame kogeda ka suhetes teistega suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena. 

Kirg ja inspiratsioon

Elada elu igat hetke kui kingitust! Õpime tundma oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidame end lõputu inspiratsioonitulvaga.

Osaleda saad oma kodust sulle sobival ajal ja omas tempos

Vajad vaid internetiühendust ja nutitelefoni või arvutit. 

NB! Kõik loengud, videod jm materjalid on kättesaadavad vähemalt 1 aasta jooksul

Maagilise naiselikkuse meistriklass toimub Hekademeia koolituskeskkonnas

Avame ligipääsu naiselikkuse allikatele

1. allikas

Elujõud, energia, vägi

Korjame kokku oma väe, mille oleme laiali jaganud. Otsime oma elujõu allikad üles, läheme neiile lähemale ja saame 7 võtit, mis avavad ligipääsu elujõule ja väele.
Õpime küsimusi esitama ja oma vaistu kuulama, oma tõde nägema ja selle järele minema. Jätame selja taha õpitud abituse, enese-eitamised, takistavad mustrid, hirmud, enda vähendamised ja mineviku valikud. 

2. allikas

Keskkond kui looduse rütmide naiselik tants

Igapäevane reaalne elu on on lihtsam ja harmoonilisem kui elada kooskõlas loodusega.
Selleks tutvume nii kuu, päikese kui ka omaenda keha loomulike tsüklite ja rütmidega ning nende seostega. Tunnistades ennast looduse osana saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele, tunnetusele, tervenemisvõimele.  

3. allikas

Keha kui püha tempel ja naudingud

Jah, sa võid kogeda senisest võimsamaid orgasme ja kõiki kehalisi ja meelelisi naudinguid! Tutvume oma kehaga täiesti uuel moel.
Naudingud on meie loomulik osa, selleks oleme sündinud. Orgastiline seisund on loomise ja loomingu protsessi käivitaja. Iidne naiselik tarkus peitub meie kehas. Meie keha on alati tasakaalus ja teab, mis on talle parim. Keha kuulamine ja julgus minna oma keha ning hinge igatsuste järgi loob võimaluse tunda end tervikliku väeka naisena, kes me kõik tegelikult oleme.

4. allikas

Igapäevane elustiil ja rituaal

Elustiil on üks võimsamaid maagiaid, mida me igapäevaselt kasutame. Ka väikesed muutused elustiilis toovad kaasa suuri muutusi meie enesetundes.
Igapäevane elu koosneb suurtest ja väikestest rituaalidest, mida vahel nimetame rutiinideks.  Lisades oma elustiilile erinevaid rituaale, saame ka tavalised igapäevased tegevused endale väge ja jõudu andvateks maagiateks muuta. Õpime rituaalide iidseid põhimõtteid, mida saad kasutada täiesti tavalises praktilises igapäevaelus.

Selle kursuse jooksul juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu."

Naine, Sa oled täiuslik oma loomise väes! 

Mis teeb selle kursuse eriliseks

Sinu elujõud naisena on hindamatu väärtusega! Nii nagu ka aeg iseendale ja igapäevane sisemine rahulolu, oma vajaduste mõistmine ja õnnelikud lähedased meie ümber.

Maagilise naiselikkuse meistriklassis on koos iidsed teadmised taotantrast, shamanismist, joogast ja praktilised elukogemused tänapäeva päris elus edukas olemisest naisena.
 
Rohkem kui kunagi varem, vajame täna naistena meeldetuletusi oma ununenud olemuselt ja teadmisi, kuidas end jälle mitte kaotada igapäeva rutiinis.

KINGITUSED
Väärtuses 140 eur

Kingitused Sulle koos maagilise naiselikkuse meistriklassiga

On uskumatu kui palju kergem on meie elu kui arvestame keskkonna mõjudega meie ümber. 

Loodusel meie ümber on seaduspärasused, mille tegelik tähendus on tihti tänapäeval kaduma läinud või ununenud. 

* 4 kuu faasi ja nende tähendused tervisele, suhetes ja külluse loomisel. 
* 4 looduse algelementi
* Kuumärk
* Praktilised soovitused, praktikad, rituaalid, meditatsioonid.

Võimalus osaleda maagilise naiselikkuse sündmustel ja rituaalidel ning saada esimesena info toimuvast!

Maagilise naiselikkuse kogukonnale toimuvad igal aastal erilised sündmused. 
Lisaks saad kõige esimesena teada sündmustest ja parimatest pakkumistest. 
Väga tihti on sündmustel  "maagilistele naistele" soodushinnad!

4 toetavat meditatsiooni väärtuses 52 eurot

Juhitud meditatsioonid toimivad meie alateadvuse tasandil, midagi tegema ega uskuma ei pea. Vaid lõõgastuma ja lubama. 

KUIDAS SEE KURSUS TOIMUB

Saad liituda omale sobival ajal

Kursus koosneb neljast osast. 
Võid avada igal nädalal ühe osa või võtta omale päeva või paar ja läbida kursuse korraga. 
Kokku üle 10 tunni videomaterjali.
Medtatsioonide lingid saadame sulle e-meiliga.
Kogu kursuse materjal jääb sulle kasutamiseks vähemalt aastaks!

AINULT e-KURSUS,
kui sa ei soovi kingitusi

Maagilise naiselikkuse meistriklass

144.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Üle 10 tunni naiselikku materjali
 • Energiaharjutused, praktikad
 • Väekad päevasõnumid

Hea valik!

E-kursus koos kingitustega 

4 TOETAVAT MEDITATSIOONI (väärtuses 52 eurot)
+
Online kursus kuu faasidest ja looduse rütmidest
(Väärtuses 88 eur)
 

Sinu võit kokku 140€

169.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Üle 10 tunni naiselikku materjali
 • Energiaharjutused, praktikad
 • Väekad päevasõnumid
 • 4 toetavat meditatsiooni väärtusega 52 €
 • Online kursus looduse rütmide, kuu faaside ja naise keha kooskõlast
 • väärtusega 88 €

Naiselikkuse teejuht on

Kristel Treier

"Olen 50-aastane õnnelik naine. Elades enda loodud elu nagu rituaali, armastan igat hetke sellest. Sügavalt austades nii nais-kui ka meesenergiat ning nende ühist koosloomise tantsu.

Tulen minevikust, kus oli nii kaotusi, lootusetust, valu kui ka otsimisi, loobumisi ja põgenemisi, mis kõik viisid leidmisteni: õpetajate, koosloojate, armastavate inimeste, lahenduste. Ennekõike iseenda taasleidmise ja täieliku aktsepteerimise ja armastamiseni. Läbi keha austamise, vaimsete praktikate ja tantsulise liikumise olen jõudnud rahulolu, rõõmu, eduni. Olen unikaalne nagu kõik looduses ja imetlen naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "


Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Naisteõhtud, enesearengu- ja inspiratsioonikursused tantrast ärini, naiseliku väe retriidid Eestis ja Bali saarel, naiselikkuse reiki, jaatava maailma, maagilise naiselikkuse, enesekindluse jt kursused on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.


Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lähemalt tutvunud hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisavara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. Rohkem Kristelist

Naised räägivad

Elbe kuldmäe


Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Siiralt soovitan! Kristel oskab igas naises välja tuua maagilise, imelise naise! Minu aastaring maagilise naiselikkuse leidmisel endas on kohe-kohe lõppemas, aga sinu oma, kallis, võib alles alata.

Ene

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu

Suur kummarus, tänu, ja austus selle eest, et oled võtnud oma südameasjaks jagada nii suurt toetust naistele. Anda tagasi usk, õpetada kuulama oma südant, looma kontakti oma tõelise olemusega ja sealsamas suunata vaikselt, kannatlikult ja pühandumisega - imeline!

Sirli

Naine, sa oled maagiline!

Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! 

>
Success message!
Warning message!
Error message!