4-nädalane 
online kursus 
alustab 12.08

Maagiline naiselikkus, elujõu allikas

Olla naine, on eriline privileeg, sest meie kasutada on maagiline loomise jõud, elujõu allikas


Igapäevases elutempos ja ühiskonna surve all olles oleme järjest rohkem iseennast kaotamas ja meie suhted lähedastegagi on üha pealiskaudsemad. Me kõik oleme aeg-ajalt elus ladunud oma südame ümber kaitsemüürid, et hoiduda haiget saamast. Aja möödudes ühel või teisel põhjusel sinna kive juurde lisades on lihtne unustada armastamise ja usaldamise kergus. Ükskõik, kas oleme abielus, suhtes või üksinda siis kogeme naistena tihti seda seletamatut tunnet, et meie hing igatseb midagi enamat! Suuremat lähedust, sügavamat intiimsust, rohkem armastust ja märkamist ning hoolimist ja austust naisena ja midagi salapärast veel! Tihti kõik on justkui olemas, kuid see seletamatu miski aina kripeldab hinges! 

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus. Meie armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. Meie sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. Meie emotsioonide meeletu ookean. Meie intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega, võime valitseda looduse elemente. Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas. Ta tunneb oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga. 

Paljuski oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme. Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab tänases reaalses igapäevases elus kasutada kogu naiste väge selle olemuses. Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 
Sellel naiselikkusel pole midagi tegemist küünelaki või kõrgete kontsadega, kleidimoe ega muude väliste kaunistustega, mida olema harjunud ajakirjadest lugema. See pole ka meestele või sõbrannadele meeldimise kunst. Las see jääb tütarlaste mängudeks.

Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale.

Lihtsam ja selgem elu 

Mõistes ennast naisena paremini, oskame oma väe ja elujõu karikat toita. Naiselik naine, kes on oma väes  ei lase end enam lahutada oma sisemisest jõust ja loomise väest. Vajadusel äratab seesama maagiline naiselikkus meid ikka ja jälle päriselt elusolemisse tagasi kui seda vajame. Mõistes kõiki oma emotsioone ja rütme looduse osana on meie sees ärganud loomise jõud alati meid toetamas.  

Enesekindlus, tasakaal

Austav ja armastav suhe iseendaga on rahulolu ja rõõmu aluseks. Armastades ennast päriselt ja tingimusteta sellena, eks me oleme naistena, saame sõltumatuks välisest. Leides tõelise tingimusteta armastuse iseenda südames, oskame alati oma südant avada ja vajadusel ka tervendada. See on vabanemine nii teiste ootustest meile, teiste valikutest kui ka meie enda seotud piiridest. Enesekindlus naisena tuleb vaid omaenda südame ja väega ühendusest.

Armastavad suhted 

Tervendades kõiki oma suhteid lähedastega saame kogeda senisest rohkem küllust, hingerahu, rahulolu.  Suudame luua maailmaga enda ümber selliseid suhteid, mis toidavad meid veelgi suurema armastusega. Elus hakkavad juhtuma imed kõikides eluvaldkondades kui kasutame oma loomise väge julgelt ja vabalt. Rahu, rahulolu ja selgus kõige ümbritsevaga.

“Selle kursuse jooksul juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu. 

Naine, Sa oled täiuslik oma loomise väes! ”

1. Allikas
Elujõud, energia, vägi


Korjame kokku oma väe, mille oleme laiali jaganud. Otsime oma elujõu allika üles ja läheme talle lähemale. Kohe väga, väga lähedale. Et naiseliku loomise energia lätteni jõuda, siis õpime küsimusi esitama ja oma vaistu kuulama, oma tõde nägema ja selle järele minema. Jätame selja taha õpitud abituse, enese-eitamised, takistavad mustrid, hirmud, enda vähendamised ja mineviku valikud. 

2. Allikas
Looduse rütmide naiselik tants


Igapäevane reaalne elu on on lihtsam ja harmoonilisem kui elada kooskõlas nii kuu, päikese kui ka omaenda keha loomulike tsüklite ja rütmidega. Looduse 4 peamist elementi, tuli, vesi, õhk, maa, on loomise protseside aluseks nii meie kehas kui kõiges ümbritsevas. Saame nende kõigiga lähemalt tuttavaks, et viia nad omavahel kooskõlla ja harmooniasse. Tunnistades ennast looduse osana saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele, tunnetusele, tervenemisvõimele.  

3. Allikas
Keha kui tempel ja naudingud


Jah, sa võid kogeda senisest võimsamaid orgasme ja kõiki kehalisi ja meelelisi naudinguid! Naudingud on meie loomulik osa, selleks oleme sündinud. Orgastiline seisund on loomise ja loomingu protsessi käivitaja. Naudingute lubamiseks vabaneme nii isiklikust kui ka kollektiivsest naiste häbi- ja süütundest. Iidne naiselik tarkus peitub meie kehas. Meie keha on alati tasakaalus ja teab, mis on talle parim. Keha kuulamine ja julgus minna oma keha ning hinge igatsuste järgi loob võimaluse tunda end tervikliku väeka naisena, kes me kõik tegelikult oleme.

4. Allikas
Igapäevane elustiil ja rituaal


Elustiil on üks võimsamaid maagiaid, mida me igapäevaselt kasutame. Ka väikesed muutused elustiilis toovad kaasa suuri muutusi meie enesetundes. Igapäevane elu koosneb suurtest ja väikestest rituaalidest, mida vahel nimetame rutiinideks.  Lisades oma elustiilile erinevaid rituaale, saame ka tavalised igapäevased tegevused endale väge ja jõudu andvateks maagiateks muuta. Õpime rituaalide iidseid põhimõtteid, mida saad kasutada täiesti tavalises praktilises igapäevaelus.

Kursus toimub 12. augustil - 2. septembril 2021

Kohtume igal neljapäeval zoom'is kell 18-20*

Lisaks on kogu kursuse vältel kinnises FB grupis:

 •  live videod nädala teemasid toetamas
 • inspireeriv naiselik päevasõnum igal hommikul

* Kõik videod jt materjalid jäävad ka hiljem järelvaatamiseks..  

Osaleda saad oma kodust Sulle sobivaimal ajal. 
Vajad vaid internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni.

Kursus toimub kinnises FB grupis ja "zoom"is. Sul on võimalik "zoom"i webinari keskkonna abil reaalajal suhelda, küsida, kommenteerida, jagada ja osaleda just nii nagu ka päris koolitusruumis olles.

Kõik videod jt materjalid jäävad ka hiljem järelkuulamiseks. Võid osaleda just sel ajal kui soovid ja omas tempos ja hiljem alati kursuse videosid uuesti vaadata, et olulist meelde tuletada. 

44.00

Ainult online kursus

 • Sulle sobival ajal ja tempos
 • Isiklik tagasiside
 • Töövihik, materjalid
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Kinnine toetusgrupp FB-s 

99.00

Online kursus 
+
4 toetavat meditatsiooni
+
inspiratsiooniraamat
"Minu maagiline
naiselikkus
läbi aasta"

 • Sulle sobival ajal ja tempos
 • Isiklik tagasiside
 • Töövihik, materjalid
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Kinnine toetusgrupp FB-s 
 • 4 meditatsiooni väärtusega 48€
 • Inspiratsiooniraamat paberil "Minu maagiline naiselikkus läbi aasta"   (86lk) postiga koju, väärtusega 33€ 

Teejuht on Kristel Treier

"Olen 47-aastane õnnelik naine. Elades enda loodud elu nagu rituaali, armastan igat hetke sellest. Sügavalt austades nii nais-kui ka meesenergiat ning nende ühise koosloomise tantsu läbi tekkivat terviklikkust. Tulen minevikust, kus oli nii kaotusi, lootusetust, valu kui ka otsimisi, loobumisi ja põgenemisi, mis kõik viisid leidmisteni: õpetajate, koosloojate, armastavate inimeste, lahenduste jpm. Ennekõike iseenda taasleidmise ja täieliku aktsepteerimise ja armastamiseni. Kinnitan, et meis kõigis on olemas vajalik jõud, energia, armastus.
Rohkem kui 8 aastat on Kristel loonud  inspireerivaid meeskonnakoolitusi, igakuiseid Noore kuu soovide naisteõhtuid” , enesekindluse ja naiseliku väe laagreid Eestis ja Balil, “Naiselikkuse reiki” kursuseid.
Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lähemalt tutvunud hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja. Juhi ja ettevõtjana olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisavara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. 

Jutud

Sa ärkad ja vaatad ringi. Kõik on justkui sama aga pisut teistmoodi. Sinu südames on väike välgusesäde, mis

LOE EDASI
Loomise aasta

Kas oled tundnud, kuidas seisad vahel justkui väraval ja sinu valik on, kas lähed sealt sisse või mitte?

LOE EDASI
Naine, sa oled looja

Milline on see maagiline igapäevaste imede reiki ja kas see tõesti töötab? Kuidas jõuda pidevas elujõu ja armastuse

LOE EDASI
Igapäevased imed

Mida teised arvavad

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Elbe 

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel. Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!

Küllike

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu 

Alusta kohe, et tuua välja endas peituv maagiline naine, jõud ja sära!

Ükskõik, kus sa oma teekonnal ka poleks, sealt on alati võimalik minna edasi. Sest sina oled Naine, sa ei pea leppima millegi vähemaga, sa oled looja ja sul on alati võimalik hingata, liikuda, rääkida, elada ning kogeda just sellist hinge toitvat sügavat armastust, intiimsust, küllust, rahulolu, harmooniat, kui  sa ise soovid!

Sa oled maagiline!

Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! 

© 2019, Kuutempel UÜ    I   kristel@kuutempel.ee  Tel +372 56 505 592

>