Tere tulemast
meditatsiooni nautima!
Sinus on vägi ja jõud, et olla ise oma elu looja! 


Siit leiad energeetiliselt laetud meditatsiooni 

See meditatsioon aitab oma hetkeolukorda mõista, vaadata otsa oma hirmudele ja takistustele ning leida neist väljapääs. Kuhu sa jõuad või mida koged, on igaühel erinev.

Kohad, kuhu meditatsioonis satud on vaid illusioonid, nii nagu ka hirmud. Näed neid vaid seepärast, et on aeg astuda oma teel edasi. 

Tänan sind, et lubasid hetke iseendale!

Palun joo puhast vett või taimeteed ja luba veel üks puhkamise hetk, ole täna endaga leebe.

Soovin, et minu loodud meditatsioonid toovad sind lähemale iseendale ja oma hinge ülesannetele.
Kõik, mida sa tunned ja koged - on alati õige.
Sa oled väärtuslik ja täiuslik sellisena nagu sa oled!

Mul on alati hea meel kui jagad oma meditatsioonikogemust ka minuga!
Armastusega, Kristel

Kuutempli teejuht on Kristel Treier

Kristel on visionäär ja enesearengu koolitaja. Ennekõike õnnelik naine, kes elab enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, on pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Omandanud unikaalse kogemuspagasi kombineerides edukalt omavahel edukat karjääri ja vaimseid õpetusi. Tal on selja taga ühelt poolt edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Teisalt vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi traditsioonide iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest. Reisinud ja tegutsenud Indias, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Balil ja Kagu-Aasia riikides.
On loonud elustiili ja energiatöö elustiili ja enesearengu programmid "Maagiline reiki naistele", "Maagiline naiselikkus", "Enesekindel naine",  ja palju erinevaid koolitusi.

Inspiratsioon, enesekindlus, tasakaal

>
Success message!
Warning message!
Error message!