Tere tulemast nautima 
naiseliku väe meditatsiooni!
Rändame iseenda sisemusest kuu ja tähtede ning naiste ühise väe koguni! 


Siit leiad energeetiliselt laetud meditatsiooni 

Mõned olulised asjad, enne kui alustad!

Võid seda kogeda lamades või istudes, kuid ära kunagi kuula meditatsioone autoroolis või köögis küpsetades. Kui uinud meditatsiooni jooksul, siis ei pea muretsema, et sa lugu ei kuulnud, sest su alateadvus võtab nii kõige paremini uusi kogemusi omaks. Meie nauding ja lõõgastus on siis suurimad.Kui aga soovid kindlasti kuulata meditatsiooni teksti, siis vali pisut ebamugavam asend. 

Istumise asendil on vaid üks oluline asi - hoia oma selg sirgena!

See meditatsioon võib sind aidata terveneda, leida vastuseid või tekitada küsimusi. Kindel on, et see on loodud taotlusega, et sa kogeksid armastust, hingerahu, toetust ja oma enda väe ning jõu tegelikku suurust ja ilu.Mis kujul sa seda koged või milliseid pilte näed, on igaühel erinev.

Märgid ja paigad, mida näed, kaaslased, keda kohtaad- neil on oluline koht hetkel su elus. Jäta need meelde, kuid loobu oma mõistuse lõputust arutlusest nende tähenduse otsimisel. Kõik on juba lahenenud, sinu ühendus valgusega taastaud ja võid nüüd edasi minna hoituna.

Tänan sind, et lubasid hetke iseendale!

Palun joo puhast vett või taimeteed ja luba veel üks puhkamise hetk, ole täna endaga leebe.

Soovin, et minu loodud meditatsioonid toovad sind lähemale iseendale ja oma hinge ülesannetele.
Kõik, mida sa tunned ja koged - on alati õige.
Sa oled väärtuslik ja täiuslik sellisena nagu sa oled!

Mul on alati hea meel kui jagad oma meditatsioonikogemust ka minuga!
Armastusega, Kristel

Kuutempli teejuht on Kristel Treier

Kristel on visionäär ja enesearengu koolitaja. Ennekõike õnnelik naine, kes elab enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, on pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Omandanud unikaalse kogemuspagasi kombineerides edukalt omavahel edukat karjääri ja vaimseid õpetusi. Tal on selja taga ühelt poolt edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Teisalt vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi traditsioonide iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest. Reisinud ja tegutsenud Indias, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Balil ja Kagu-Aasia riikides.
On loonud elustiili ja energiatöö elustiili ja enesearengu programmid "Maagiline reiki naistele", "Maagiline naiselikkus", "Enesekindel naine",  ja palju erinevaid koolitusi.

Inspiratsioon, enesekindlus, tasakaal

>
Success message!
Warning message!
Error message!