Tere tulemast
meditatsiooni nautima!


Oled väärt armastust just sellisena nagu sa oled siin ja praegu! 


Siit leiad energeetiliselt laetud meditatsiooni 

See meditatsioon on nagu enesearmastuse hea spa ja laeb sind puhta armastuse energiaga ja loob alateadvuses valmiduse ennast väärtustada. Tuletan sulle meelde, seda, kes sa tegelikult oled.
Võid seda kogeda istudes, kuid veelgi mõnusam on kui pikutad. Hea on kuulata ka enne uinumist. Kui jääd meditatsiooni ajal magama, siis on isegi parem, sest siis võtab su alateadvus sõnumid vastu. 

Võid kuulata nii palju kordi kui soovid.
Parim aeg selle vastuvõtmiseks on seadistatud 27.jaanuarist kuni 15. veebruarini 2023. 

Tänan sind, et lubasid hetke iseendale!

Palun joo puhast vett või taimeteed ja luba veel üks puhkamise hetk, ole täna endaga leebe.

Soovin, et minu loodud meditatsioonid toovad sind lähemale iseendale ja oma hinge ülesannetele.
Kõik, mida sa tunned ja koged - on alati õige.
Sa oled väärtuslik ja täiuslik sellisena nagu sa oled!

Mul on alati hea meel kui jagad oma meditatsioonikogemust ka minuga!
Armastusega, Kristel

Kuutempli teejuht on Kristel Treier

Kristel on visionäär ja enesearengu koolitaja. Ennekõike õnnelik naine, kes elab enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, on pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Omandanud unikaalse kogemuspagasi kombineerides edukalt omavahel edukat karjääri ja vaimseid õpetusi. Tal on selja taga ühelt poolt edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Teisalt vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi traditsioonide iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest. Reisinud ja tegutsenud Indias, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Balil ja Kagu-Aasia riikides.
On loonud elustiili ja energiatöö elustiili ja enesearengu programmid "Maagiline reiki naistele", "Maagiline naiselikkus", "Enesekindel naine",  ja palju erinevaid koolitusi.

Inspiratsioon, enesekindlus, tasakaal

>
Success message!
Warning message!
Error message!