08.09 Kirna mõisas


Täiskuu pühitsus naistele Kirna mõisas 

Loome erilise hetke iseendale. 

Pühitseme täiskuud ja  naiselikkust müstilises Kirna mõisas

Täiskuuaeg on eriline. Nii nagu ka iga naine. Augustikuu täiskuuöö on sume ja mahe ning saabuv pimedus pehme ja hoidev. Õeke Kuu embab meid sel õhtul õrnalt ja hoiab nii nagu vaid tema oskab. Sest ta on näinud nii naiste valusid ja rõõme, täitunud ja täitumata igatsusi kui ka armastust ja loomise väge, mis peidus igas naises. 

Ajast aega on naised kogunenud, et pühenduda iseendale ja pühitseda naiseks olemist. Ühises väes koosolemise ja loomise ringiss koguneme, et lubada oma hinge igatsustel ja soovidel vabalt väljenduda.

Õeke Kuu aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt. Leiab meis üles need naiselikud kohad, mis igapäevarutiinis varju jäänud. See on õhtu, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!

Mis toimub täiskuuõhtu naisteringis

  • Saame tuttavaks kuu rütmidega 
  • Puhastame end vanast, et ruumi teha uuele
  • Loome taotlused oma soovidele
  • Naudime meditatsioonis rändamist
  • Pöördume Õekese Kuu poole
  • Laeme end uue valguse ja energiaga
  • Kogeme toetust ühises ringis
  • Lubame oma intuitsioonil luua ja võtame aja iseendale naisena.

Kellele

Täiskuuõhtule on oodatud kõik naised, kes vaid tunnevad kutset. Täiskuu näitab valgust kõigile ühtmoodi, hoolimata vanusest, kehakaalust või juuste värvist.
Tule ka siis kui pole kunagi varem naisteringis osalenud ja ka siis kui oled osalenud palju.
Neiud on oodatud alates 12. eluaastast koos emaga.

Kui sa kahtled...

Oodatud on kõik naised, kes valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja kogema ürgse looduse valgust ja pimedust ning tunnistama enda väge ja jumalikkust.

Oled oodatud ka siis kui tunned, et su vägi on hetkel sinust eemal või oled ennast lausa unustanud.

Ka neil hetkedel kui tunned ennast täiesti metsikuna.

Ka siis kui tunned ennast emotsioonide draamades põlemas.

Aga oled oodatud ka siis kui sinu elumeri on parasjagu tüüne ja elad täies harmoonias iseenda ja oma väega ning ennast ümbritseva keskkonnaga.

Oled oodatud ka siis kui alles otsid ennast ja vahel segaduses ei teagi täpselt, mis see vägi on või sa ise. 

Kus

Kohtumispaik on Kirna mõis Järvamaal

Kirna mõis asub mugavalt keset Eestit Järvamaal. Paide ja Türi vahel. Kohalesõiduks on teekond enam-vähem sama pikk nii Tallinnast, Tartust kui Pärnust ja Rakverest 

Kirna mõis on kuulus oma tervendava energia poolest. Lisaks erinevatele legendidele on maapinna geoloogiliste kaartide järgi on kindlaks tehtud, et Kirna mõis ja park asuvad suure murrangulõhe kohal. Need on erilised väepaigad nii Eestis kui mujal maailmas. Seekord loome naisteringi just nii toetavate ja tervendavate energiate keskel.

Millal

Kohtume 09. septembril kell 20

Sündmus kestab 2 kuni 3 tundi.

NB! Tule kohale paar tundi varem, et mõisa päikeseterrassil tutvuda täielikult uuenenud mõisakohviku menüüga! Suviselt värskes valikus on ka vegan road!

Usu, need uneajast näpsatud tunnid on seda väärt!

Osalustasu 

 Osalustasu on võimalik tasuda 1h enne algust kohapeal.

Koha kindlustab eelregistreerimine.

Mida selga panna ja kaasa võtta 

Sündmus toimub siseruumides, kuid lõpetame õhtu vabas õhus.
Pane selga pikk seelik või kleit, millega tunned end eriti naiselikult. Lisa soe jakk/jope/kampsun peale panemiseks. Kohapeal saab riideid vahetada.
Võta kaasa joogamatt põrandal istumiseks ja soe pleed ümber võtmiseks.
Haara kaasa oma lemmik väe-ehted või eriti oluline ese energiat laadima. 

* Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ja kasutame vaid Kuutempli sündmuste info edastamiseks. Edastame sulle sündmusel osalemiseks vajaliku informatsiooni e-meili teel. Palun kontrolli, et saad meilt saadetud e-kirjad kätte.
Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus  oma andmed kustutada kui annad sellest meile teada info@kuutempel.ee

Kristel Treier

Kristel on pühendunud naiselikkusele, valgusele ning loodusega kooskõlas elamisele.
Rohkem kui 9 aastat on ta viinud läbi spetsiaalselt naistele loodud kursusi, naisteõhtuid, retriite Eestis ja Bali saarel.
Reiki, energiatöö, maagiline naiselikkus, jumalannad, naiste enesekindlus, ettevõtluses edukad naised, looduse rütmid, tantsuline eneseväljendamine ja iidsete teadmiste tänapäevases maailmas kasutamine on teemad, mis Kristelit täna enim inspireerivad.  
Kriya jooga praktik, tantrika, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, reiki meister, ettevõtja, juht ja inspiratsioonikoolitaja,
Ennekõike on Kristel lihtsalt õnnelik 48 aastane naine ja teejuht Kuutemplis.

Naistel on vaja aega omavahel, et need metsikud ja müstiliselt taltsutamatud Jumalannad meis saaksid vabalt väljenduda, kogeda teiste sama väekate ja maagiliste naiste toetust ja mõistmist. Et siis jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sinu sees on see maagiline paik ja sinu ümber on nende naiste toetav ring, kuhu saad tagasi tulla.

Unistused, soovid, isiklik vägi, metsik või malbe – nii nagu sa ise soovid.

Täiskuuringis kogeme vabanemist, tasakaalu, jõudu ja toetust, mis püsib veel kaua.

ERILINE kogemus

Pühitseme täiskuud ja  naiselikkust müstilises Kirna mõisas

MAAGILISTELE NAISTELE
KÕIGILE NAISTELE
>
Success message!
Warning message!
Error message!