Osale endale sobival ajal

Meditatsioonid

#maagilinenaiselikkus

Kutsun sind meditatsioonile

Mis äratab naiselikkuse

NAISELIKU SEKSUAALSUSE VÄGI

Seksuaalsus on vabalt voolav elujõud, mis, paneb iga naise särama.

Kõigis meis peitub sügaval sisimas see võimas energia. Tihti oleme selle unustanud või harjunud alla suruma, kartma või lausa häbi ja süütundega varjutama. 

TÖÖ JA ERAELU TASAKAAL

On väljakutse olla ühelt poolt edukas ja saada hakkama meheliku ühiskonnakorralduse järgi, teisalt kuulata keha rütme ja tunnetust. Pühendudes piisavalt ka perele.

Jäädes endaks ja kasutades naiselikkust saame olla edukamad tööl ja rahulikumad kodus.

KEVADISED TOIDUNAUDINGUD

Õige toit võib meid muuta energiast pakatavaks ja vale toit teha meid uimaseks ning loiuks. 

Peale pikka talve ootab meie keha õigeid toiduaineid õigel ajal. Seda kõike aga nii, et oleks lihtne ja toit jääks naudinguks.

KONTAKT OMA KEHAGA

Naise keha on tema hinge kodu ja iga kaalunumbri juures alati kaunis!

Et rohkem rahul olla, õpime nägema oma keha teise nurga alt ja ennast väärtustama. Kevadiselt naiselikud liikumisharjumused on voolavad ja pehmuses.

ARMASTAVAD SUHTED

Just kevadel igatseme turvaliselt armuda, olla armastatud, anda ja võtta vastu armastust. 

Väärtustame ennast naisena ja leiame tasakaalu naiseliku ja meheliku, tegutsemise ja olemise, andmise ja vastuvõtmise vahel. Nii järgnevad muutused ka suhetes.

ENESEKINDLUS JA HINGERAHU

Kuidas saada üle pika talve jooksul kogunenud negatiivsetest ja paigalhoidvatest emotsioonidest.
Loobume teiste ootustele vastamisest ja kõigele välisele reageerimisest.  Toome tähelepanu iseendale. Meil kõigil on oma unikaalne väärtus. Nii vabaneme ka enda seotud takistustest. 

Hingerahu tekib kui elame enda olemusega tasakaalus.

Ühendus naiseliku väega.

24.00


  • Sulle sobival ajal 24/7 

Hea valik!

Mis on maagiline naiselikkus?

See on armastuse energia - nähtamatu elujõud,
mille allikas on meie enda sees sügaval peidus.
Inspiratsiooni allikas
Loodusega ühendus
Naiselik tarkus

Naiselikkuse teejuht on Kristel Treier

"Imetlen naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! Olen leidnud lõpmatut ilu ja sügavat tarkust ning tervendavat väge kõikides naistes."

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ning toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Olles 48 aastane, on ta viimased 10 aastat viinud läbi igakuiseid naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ettevõtluseni. Loonud naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. Ülipopulaarsete "Jaatava maailma" ja "Maagilise naiselikkuse" online väljakutsetest on kasvanud välja meistriklassid, aastaringi rituaalid ja põnevad päevad naisteväes. Täiskuutantsu sari naistele on saanud hüüdnime "Päris Pööraste Piigade Pidu". Iga-aastaselt kirjastab Kristel inspiratsioonisõnumite kalendrit. 

Oma reisidel Indiasse, Balile, paljudesse Kagu-Aasia ja Lõuna-Ameerika maadesse on Kristel spirituaalsetel otsingutel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma  esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja. Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, meediafirmas, teatris ja teatrikoolis, kultuurikinnisvaraga ja produtseerinud kultuurisündmusi nii Eestis kui Indias jm.

"Kõige põnevam teekond on teekond iseendasse. Suurim Guru ehk Õpetaja oled endale ise."

Naised Kristelist

Elbe

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding.

Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Küllike

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel

Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!.

Anu

Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt.

Armas naine, ootan sind armastusega!

Ma usun siiralt naiste väesse. Iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni, siis on selleks põhjus!
Kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat - siis muutub meie maailm päriselt paigaks, kus tahame elada.

Olen sind grupis toetamas iga päev!

Kristel Treier 

Tee sellest kevadest omale elu parim!

Oled juba piisavalt olnud talveunes, ehk lausa aastaid.
Ükskõik, kus kohas sa oled, siit saad vaid minna edasi!
Naine, sinu silmades ON sära ja sinu kehas graatsia. Sa oled ilus, müstiline ja väärt kõiki naudinguid ning armastust!

>
Success message!
Warning message!
Error message!