Meditatsioon: 

NAISELIK VÄGI


Rändame sügavale enda sisemise väeookeani ja tõuseme taevasse kuu ning säravate taevatähtedeni! 
Naine, sa oled võimsam kui oskad arvata

Saa osa ja naudi naiseliku väe toetust, ilu ja kõikvõimsust. 
See meditatsioon on loodud selleks, et puhata igapäevastest raskustest ja kogeda kergust ning energia juurdevoolu. Meditatsioon meenutab sulle sinu enda ilu, väe ja jõu tegelikku suurust.

Igapäevaelu tegemistes on nii kerge arvata, et meist ei sõltu midagi ja peame vaid reageerima välisele. 

Oleme harjunud, et peame tegema end väiksemaks ja tagasihoidlikuks, sest kerkime liialt esile. Et vastata teiste ootustele, hoiame end vaos ja tagasihoidlikena. Sest nii on meid õpetatud. Sest korralikud tüdrukud teevad nii. Tihti ei julge me isegi mõelda ega endale tunnistada, missugune jõud meie sees tegelikult on. End alla surudes jääme aga kannatustesse ühel või teisel moel.

Sel moel anname vastutuse oma elu ning õnnetunde eest ära. Ja rahulolematud ning ärevus üha suurenevad. 

Ainus viis tunda end päriselt hingerahus ja tasakaalus, on ise endale ausalt otsa vaadata ja oma väe suurust tunnistada.

Võtta vastutus ise kõige eest, mis meie elus toimub ja astuda esimesed sammud selle poole, kuidas end naisena tegelilkult tahame tunda.

Just nüüd kevadel ärkavad meie hinge igatsused ning kõik, mis meie sees sügavale alla surutud sulab välja. Voolavate kevadvete kõrval on parim hetk vaadata otsa enda tegelikult väele. 

Selles meditatsioonis läheme rändama armastuse ja valguse juhatusel. Alustame oma sisekosmosest ja taastame ühenduse universaalse naiseliku väe algallikaga. 

Universumis on piisavalt elujõudu ja meil on sellele pidev juurdepääs.

Ainus võimalus on see ise endale võtta - valides, otsustades ja jäädes omaenda tõele kindlaks.

Meditatsioon on üks võimsamaid viise muuta enda alateadvuses kinnistunud kannatuste mustreid. Rahunemine ja uued valikud järgnevad siis lihtsalt ja kergelt.

Miks see meditatsioon on hea

LÕÕGASTUS meelele

Oleme enamiku ajast pinges ja tihti unustame pingutuste vahepeal lõdvestada oma meelt ja mõtteid. Rahustades oma alateadvuse meditatsioonis saame võimaluse lühikese ajaga kõigil tasanditel puhata.

alateadvuse MUUTMINE

 Isegi kui uinud meditatsiooni ajal, siis jõuab selle sisu sinu alateadvuseni.
Mõned programmid on meis nii sügaval, et nendeni jõuame vaid meditatiivses rahu seisundis. Sel moel saab meie alateadvus päriselt omaks võtta uued väärtused.

oled võimsam ja kaunim kui oskad arvata

Vahel on vaja teha paus, et oleks lihtsam leida vastuseid, mis olemas meie enda sees.
Kui kogeme oma ilu, väge, vabadust, kergust ja tunneme end õnnelikuna, siis on lihtne näha võimalusi ka enda ümber.

VÕID KUULATA OMALE SOBIVAL AJAL

Meditatsioon kestab 18 minutit.
Võid seda kuulata istudes või pikutades. Oluline on, et leiad rahuliku hetke, mil keegi sind ei sega.

KÕIKIDES NUTISEADMETES

Vajad vaid internetiühendust.
Meditatsioon on audio formaadis. Kuid pilti vaatama ei pea ja Kristeli hääl juhib sind. Kuid soovi korral võid seda kogeda ka lahtiste silmadega ning imetleda kaunilt kujundatud müstilist pilti. 

Meditatsioon rahustab meeli ja viib meid tavalisest erinevale teadvusetasandile.
See on võimalus rahustada oma meelt ja mõtteid ning lõdvestada keha. 
Meditatsiooni läbi saad parema ühenduse iseenda hingega, kehaga, erinevate võimaluste märkamise, valmisoleku tervenemiseks, sisemise rahu, keskendumisvõime ja palju muud.
Vaid meditatsioonis on võimalik saavutada ajulaineid teatud sagedusel, mis toovad kaasa teadvuseseisundi muutuse. Seeläbi aga saad viia läbi ka reaalseid muutusi oma igapäevaelus.

Meditatsioonis juhatab Kristel Treier

"Tähed säravad ja päike paistab kõikidele ühtmoodi. Meie sees on lõpmatu piirideta loomise allikas. Meie vaba tahe on võimsaim relv universumis."
Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ettevõtluseni, naiseliku väe laagreid Eestis, Bali saarel, Kreekas.
"Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. 2018. aastal loodud Maagilise naiselikkuse päevast on kasvanud välja aastaringne elustiiliprogramm. 

Reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, ja  meie  esiemade tarkustega. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  


Kellele

Saa osa ja naudi naiseliku väe toetust, ilu ja kõikvõimsust.

Ainus võimalus kogeda elujõu juurdevoolu on see ise endale valida.

Sobib kõigile naistele, eelnev meditatsioonide kogemus pole vajalik. Oluline on, et leiad koha, kus sind keegi ei sega ja saad omaette olla.

NB! Palun ära kunagi kuula meditatsiooni autoroolis!

AINULT MEDITATSIOON

13.00

Meditatsioon on sulle kuulamiseks online koolituskeskkonnas nii palju kordi kui soovid!

Peale tasumist leiad oma emeilist kinnituskirja koos ligipääsuga meditatsioonile.

MEDITATSIOON KOOS kingitustega

29.00

Lisame meditatsioonile kingituseks
* "Maagilise naise" inspiratsioonikoti
* Puhastava naturaalse viirukite paki
* 2023. aasta sõnumikalendri
Väärtus eraldi ostes 51 eur!

Peale tasumist leiad oma emeilist kinnituskirja koos ligipääsuga meditatsioonile.
Kingitus jõuab sinuni nädala jooksul postipakiga.

Naised räägivad

Aitäh, see oli nii imeilus, et ma ei suutnud kuidagi silmi kinni panna.  

Ja, milline valgus oli pärast seda minu ümber. Väga võimas. Olin nii selle sees, et raske on hetkelgi väljuda.


Täna väga! See oli nii võimas ja rõõmus energiavoog.

Mu käed ja keha tantsisid terve aeg. Vägev. Sõnadest jääb väheks. Aitäh imekauni hetke eest väekas Kristel! 

Hõljusin terve meditatsiooni aja ja tundsin seda naise väge enda sees.Oo see kõik oli nii nii mõnus ja IMELINE, minu keha räägib ja tänab

* Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ja kasutame vaid Kuutempli sündmuste info edastamiseks. Edastame sulle sündmusel osalemiseks vajaliku informatsiooni e-meili teel. Palun kontrolli, et saad meilt saadetud e-kirjad kätte.
Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus  oma andmed kustutada kui annad sellest meile teada info@kuutempel.ee

>
Success message!
Warning message!
Error message!