Audio meditatsioon: 

Tervendav enesearmastus

Enesearmastus on võlurohi, mis tõstab meid elus paremasse kohta

Kui palju me räägime enda armastamisest, kuid kas ikka tegelikult ka teame, kuidas see käib?

Enesearmastus pole tegevustes, uute asjade ostmises või enda kookidega premeerimises.
See on ennekõike lubamine ja armastuse energias olemine. 

Meie igapäevas on nii palju kohti, kus märkamatult end vähendame ja väärtustamise asemel alla surume. Oleme harjunud ennast tahaplaanile hoidma ja vahel isegi ei tea kogu oma tegelikku unikaalset väärtust. 

Ehk oled kuulnud, et meie mõtted ja tunded muudavad meie elu, kuid millal sa viimati võtsid aega, et mõelda isennast väärtustavaid mõtteid?  Armastavaid tundeid luua iseendale? 

Oodates armastust väljastpoolt ja otsides enda väärtust läbi teiste hinnangute järgneb tavaliselt kannatus, sest keegi ei jaksa meid hoida kui me ise oleme ohvripositsioonides ning vähendame ennast. Miks peakski keegi teine meid armastama, kui me ise seda ei tee? 

Igaühes meist on unikaalsed omadused ja igaüks meist on väärt armastust tingimusteta just sellisena nagu me oleme siin ja praegu. Oluline on võtta see aeg iseendale ja lubada armastusel endasse voolata. Tingimusteta, külluslikult, väärtustades end. 

Meditatsioon on üks võimsamaid viise muuta enda alateadvuses kinnistunud kannatuste mustreid. Kergus, rõõm, harmoonia järgnevad. 

Luba endale armastust, mida sa oled väärt!

VÕID KUULATA OMALE SOBIVAL AJAL

Meditatsioon kestab 18 minutit.
Võid seda kuulata istudes või pikutades. Oluline on, et leiad rahuliku hetke, mil keegi sind ei sega.

KÕIKIDES NUTISEADMETES

Vajad vaid internetiühendust. Meditatsioon on video formaadis, kuid pilti vaatama ei pea ja Kristeli hääl juhib sind.

Meditatsioon rahustab meeli ja viib meid tavalisest erinevale teadvusetasandile.
See on võimalus rahustada oma meelt ja mõtteid ning lõdvestada keha. 
Meditatsiooni läbi saad parema ühenduse iseenda hingega, kehaga, erinevate võimaluste märkamise, valmisoleku tervenemiseks, sisemise rahu, keskendumisvõime ja palju muud.
Vaid meditatsioonis on võimalik saavutada ajulaineid teatud sagedusel, mis toovad kaasa teadvuseseisundi muutuse. Seeläbi aga saad viia läbi ka reaalseid muutusi oma igapäevaelus.

Miks see meditatsioon on hea

LÕÕGASTUS meelele

Oleme enamiku ajast pinges ja tihti unustame pingutuste vahepeal lõdvestada oma meelt ja mõtteid. Rahustades oma alateadvuse meditatsioonis saame võimaluse lühikese ajaga kõigil tasanditel puhata.

alateadvuse MUUTMINE

 Vahel me oleme unustanud iseenda ilu ja väärtuslikkuse. Mõned programmid on alateadvuses nii sügaval, et nendeni jõuame vaid meditatiivses rahu seisundis. Sel moel saab meie alateadvus päriselt omaks võtta uued väärtused.

ISEENDA VÄÄRTUSTAMINE

Isegi kui magad meditatsiooni ajal, siis jõuab selle sisu sinuni. Iseenda hellitamiseks pole alati vaja kalleid oste teha või kooke süüa. Head sõnad ning olulised sõnumid sinu tegelikust väärtusest jõuavad sinuni meditatsioonis.

Meditatsioonis juhatab Kristel Treier

"Tähed säravad ja päike paistab kõikidele ühtmoodi. Meie sees on lõpmatu piirideta loomise allikas. Meie vaba tahe on võimsaim relv universumis."
Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ettevõtluseni, naiseliku väe laagreid Eestis, Bali saarel, Kreekas.
"Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. 2018. aastal loodud Maagilise naiselikkuse päevast on kasvanud välja aastaringne elustiiliprogramm. 

Reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, ja  meie  esiemade tarkustega. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  


Kellele

Sobib kõigile, kes soovib iseennast rohkem väärtustada, kogeda enesearmastuse tervendavat mõju ja sügavalt puhata igapäevasest rahmeldamisest.
. Eelnev meditatsioonide kogemus pole vajalik. 
Oluline on, et leiad koha, kus sind keegi ei sega ja saad omaette olla. 

NB! Palun ära kunagi kuula meditatsiooni autoroolis!

AINULT MEDITATSIOON

13.00

Peale tasumist leiad oma emeilist kinnituskirja koos ligipääsuga meditatsioonile.

MEDITATSIOON KOOS INSPIRATSIOONIKALENDRIGA

21.00

Alusta igat päeva elujaatava sõnumiga ja lisa meditatsioonile inspiratsioonikalender "Maagiline ja elujaatav 2023*"

*Tavahind koos postikuluga 26 eurot

Peale tasumist leiad oma emeilist kinnituskirja koos ligipääsuga meditatsioonile.
Kalender jõuab sinuni nädala jooksul postipakiga

Naised räägivad

Aitäh! Ma olen üks imeline inimene. Olin üleni helendav olend ja mu kehas oli soojus.

Olen olnud endaga väga karm, keelanud endale armastust ... Mind oli vaja viia unne, et alateadvus saaks kogeda helluse ja hoolivuse vastuvõtmist.

Olen seda 2 õhtut järjest teinud ja seda on mulle praegu väga vaja. 

Oo jaa kui võimas sõnum. Tänutundes, seda on nii hea kuulata, vaadata ja kogeda. 

* Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ja kasutame vaid Kuutempli sündmuste info edastamiseks. Edastame sulle sündmusel osalemiseks vajaliku informatsiooni e-meili teel. Palun kontrolli, et saad meilt saadetud e-kirjad kätte.
Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus  oma andmed kustutada kui annad sellest meile teada info@kuutempel.ee

>
Success message!
Warning message!
Error message!