3. juulil Hipe puhkemajas
lõkke- ja saunarituaalidega

Maagilise naiselikkuse päev

NB! Kohtade arv on piiratud!

Olla naine, on eriline privileeg, sest meie kasutada on maagiline loomise jõud, elujõu allikas

Naine, kes õpib oma naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja enesekindlust ja kohalolekutunnet oma kehas. Avanevad piiramatud võimalused, loomise potensiaal ja inspiratsioonitulv.

Igapäevases elutempos ja ühiskonna surve all olles oleme järjest rohkem iseennast kaotamas ja meie suhted lähedastegagi on üha pealiskaudsemad. Me kõik oleme aeg-ajalt elus ladunud oma südame ümber kaitsemüürid, et hoiduda haiget saamast. Aja möödudes ühel või teisel põhjusel sinna kive juurde lisades on lihtne unustada armastamise ja usaldamise kergus.

Täna on meie suur võimalus luua oma elustiilis väikesi muutusi ja selle läbi tuua esile see naine, kes kaua oodanud oma aega meie sees. 

Elu rutiinides ja mehelikus ühiskonnas oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme.Alla surunud oma pehmust, õrnust, võimet armastada ja olla armastatud. 

Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 

Tuletame meelde, mis meile naistena päriselt oluline on ja läheme naiselikkuse allikate juurde

Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale.

Elujõud, ENERGIA ja vägi

Korjame kokku oma väe, mille oleme laiali jaganud. Otsime oma elujõu allika üles ja läheme talle lähemale. Kohe väga, väga lähedale. Et naiseliku loomise energia lätteni jõuda, siis õpime küsimusi esitama ja oma vaistu kuulama, oma tõde nägema ja selle järele minema. Jätame selja taha õpitud abituse, enese-eitamised, takistavad mustrid, hirmud, enda vähendamised ja mineviku valikud.  

looduse rütmid JA ELEMENDID

Igapäevane reaalne elu on on lihtsam ja harmoonilisem kui elada kooskõlas nii kuu, päikese kui ka omaenda keha loomulike tsüklite ja rütmidega. Looduse 4 peamist elementi, tuli, vesi, õhk, maa, on loomise protseside aluseks nii meie kehas kui kõiges ümbritsevas. Saame nende kõigiga lähemalt tuttavaks, et viia nad omavahel kooskõlla ja harmooniasse. Tunnistades ennast looduse osana saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele, tunnetusele, tervenemisvõimele. 

KEHA KUI TEMPEL JA NAUDINGUD

Jah, sa võid kogeda senisest võimsamaid orgasme ja kõiki kehalisi ja meelelisi naudinguid! Naudingud on meie loomulik osa, selleks oleme sündinud. Orgastiline seisund on loomise ja loomingu protsessi käivitaja. Naudingute lubamiseks vabaneme nii isiklikust kui ka kollektiivsest naiste häbi- ja süütundest. Iidne naiselik tarkus peitub meie kehas. Meie keha on alati tasakaalus ja teab, mis on talle parim. Keha kuulamine ja julgus minna oma keha ning hinge igatsuste järgi loob võimaluse tunda end tervikliku väeka naisena, kes me kõik tegelikult oleme. 

RITUAAL JA IGAPÄEVANE ELUSTIIL

Elustiil on üks võimsamaid maagiaid, mida me igapäevaselt kasutame. Ka väikesed muutused elustiilis toovad kaasa suuri muutusi meie enesetundes. Igapäevane elu koosneb suurtest ja väikestest rituaalidest, mida vahel nimetame rutiinideks.  Lisades oma elustiilile erinevaid rituaale, saame ka tavalised igapäevased tegevused endale väge ja jõudu andvateks maagiateks muuta. Õpime rituaalide iidseid põhimõtteid, mida saad kasutada täiesti tavalises praktilises igapäevaelus.

Kellele on see päev mõeldud?

See on kõigile, kes tunnevad pisut uudishimu ja on valmis astuma sammu iseendale veelgi lähemale.
Maagilise naiselikkuse päev on elustiiliprogrammi osa, kus laiendame online kursuste teemasid ja lisame praktilised harjutused ja võimaluse isiklikult osaleda rituaalidel. See pole vaid teooria vaid praktiline võimalus luua oma elus muutus!


See päev on sulle kui tunned, et...

 •  Sinu naiselikkus vajab ülesleidmist või väikest turgutust
 •  Sinu silmad ei sära
 •  Sinu hinges on rahutus
 •  Sa oled kaotanud kontakti oma kehaga
 •  Sinu keha ei mäleta orgasmilainetes hõljumise tunnet
 •  Sa soovid tundma õppida oma orgastilist olemust ja seksuaalsust
 •  Sa tahad avastada veelgi enam oma naiselikkuse saladusi
 •  Sa soovid naisena olla enesekindam
 •  Sa tahad tundma õppida oma väge 
 •  Sa oled huvitatud vaimsetest praktikatest  
 •  Sa vajad elujõudu juurde 
 •  Sa soovid mõista ennast naisena paremini 
 •  Sa oled kaotanud ühenduse loodusega 
 •  Sa soovid rohkem teadmisi energiatest, väest 

NAISELIKUD rituaalid

Erilised väestavad naudinguhetked sulle endale

Päeva lõpetame praktiliste rituaalidega, kus puhastume vanast ja soovime edasiseks muutusi oma ellu. Pöördume looduse elementide poole ja teeme seda iidse kombe kohaselt saunas ja lõkke ümber. Naisteringis võimendub kõik ja ühine energia loob midagi enamat kui me üksinda. 

Lõkkerituaal

Tule puhastav ja jõustav vägi, mida kogeme tulehingamise, tantsuga. Trummi rütmi toetusel.

Veerituaal tünnisaunas

Tervise ja väe äratamise loits, mille loome koos ühises jõus. Ja lubame kogu kehal sellest täielikult osa saada. 

Saunarituaal puhastava mee ja 7 väe vihaga

Puhastame nii füüsilise kui energeetilise keha ja kogeme toetust taimedelt.

See teekond toetab sind tänapäeva kiires elutempos olema tasakaalus naiselikkusega enda sees.

Mis teeb Maagilise naiselikkuse elustiiliprogrammi eriliseks

Koos on iidsed teadmised ürgsest naiselikkusest ja naiste hinge vajadustest meie sees. Looduse elementide saladused ja tänapäeva elustiil. Sest seda me ju naistena vajame: meeldetuletusi oma ununenud olemusest ja teadmisi, kuidas end jälle mitte kaotada igapäeva rutiinis.

Sinu elujõud naisena on hindamatu väärtusega. Nii nagu ka aeg iseendale ja igapäevane sisemine rahulolu, oma vajaduste mõistmine ja õnnelikud lähedased.  

Ainult 1 kord sellel suvel ürgmetsa serval!

3. juulil 2021

Hipe Rohila Looduse Spa-s Vihulas, ürgmetsa serval

Alustame kell 12 ja lõpetame hilisõhtul, kesköö paiku.

MAAGILISE NAISELIKKUSE PÄEV RITUAALIDEGA

Luba endale eriline päev täis maagiat!

122.00


 • Loengud ja praktikad naiselikust väest 
 • Väekas lõuna ja õhtusöök
 • Puhastusrituaal meega vene saunas
 • Väevihad ja näonaha turgutus loodusega
 • Tervise ja väe äratamise rituaal tünnisaunas
 • Lõkkerituaal tuletantsuga
 • Naisteringi toetus ja saunajutud
 • Trükitud materjalid
 • Naiselik üllatuskingitus koju kaasa
 • Võimalus edaspidi osaleda aastaringi rituaalidel

Hea valik!


MAAGILISE NAISELIKKUSE PÄEV RITUAALIDEGA
 +
ÖÖBIMINE KOOS H/S-ga
 

Luba endale eriline päev täis maagiatt

157.00


 • Loengud ja praktikad naiselikust väest 
 • Väekas lõuna ja õhtusöök
 • Puhastusrituaal meega vene saunas
 • Väevihad ja näonaha turgutus loodusega
 • Tervise ja väe äratamise rituaal tünnisaunas
 • Lõkkerituaal tuletantsuga
 • Naisteringi toetus ja saunajutud 
 • Trükitud materjalid
 • Naiselik üllatuskingitus koju kaasa
 • Võimalus edaspidi osaleda aastaringi rituaalidel
 • Ööbimine aidamajas, mugavates voodites
 • Maitsev hommikusöök

Maagilise naiselikkuse teejuht on Kristel Treier

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ettevõtluseni, naiseliku väe laagreid Eestis, Bali saarel. "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. 2018. aastal loodud Maagilise naiselikkuse päevast on kasvanud välja aastaringne elustiiliprogramm. 

Reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, ja  meie  esiemade tarkustega. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja.

Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  

"Maagilise naiselikkuse kursustel juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu. Jagama ja võtma vastu armastust ning kogema naudinguid. Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses."

Saunarituaalide meister on väenaine Hipe Rohila

Hipe on sünnist saati puutunud kokku metsa ja loodusega. Õppinud Maaülikoolis metsandust, kus sai selgeks puud ja taimed. Viimased 25 aastat on tegelenud  ravimtaimede, massaaži, psühholoogia ja teiste alternatiivsete teraapiatega. Saun ja saunarituaalid on teda kõitnud kogu teadliku elu. 

Naised räägivad

Elbe

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding.

Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Küllike

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel

Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!.

Anu

Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt.

Loo oma elu täis maagiat!
Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! 

Ootan sind armastusega!

Ma usun siiralt, et kui iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni siis oli selleks põhjus!
Naiste valude ja kannatuste aeg on möödas, neist ülesaamine võimalik!
Ma tean, et kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb omale lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat, kui kasvõi üks silmapaar saab sära juurde - siis muutub meie maailm nii palju kaunimaks. Vaid väike muutus meis endis ja liblika tiivalöögina loob see üha suuremat õnnetunnet elus. 

>