Maagiline täiskuu õhtu naistele 

ELU PARIMA AASTA LOOMINE

Naisteringi teejuht on Kristel Treier

Koguneme naistega, et tuletada meelde oma väge

Kas oled kunagi loonud unistuste tahvli?
Kas võtad piisavalt aega iseenda jaoks?
Kas tunned oma hinge igatsusi, rahutust ja emotsioone sügaval sees?
Kas oled täielikult täidetud elujõuga või tunned end pisut väsinuna?

Vahel tunneme, kuidas kogu raskus on meie õlgadel ja vajume vastutuse koorma all. Püüame küll olla tugevad ning teha kõik vajaliku ära, kuid selle käigus unub iseenda aeg ning kasvab sisemine rahutus.
Igapäevaelus tihti surume alla kõik nõrkused ja pehmuse ning hinge igatsused. Uputame end igapäevaelu rutiinidesse, sära meie silmist kaob ja muutume raskustega võideldes ning tahetejõuga tegutsedes üha jäigemaks.

Siis on aeg jälle koguneda naistega, et teha paus, lubada endal lihtsalt olla ja täita end elujõu ning inspiratsiooniga!

Enda vajaduste meelde tuletamine, oma aja lubamine, fookuse seadmine - selles on suur maagia. .
Võime alati taasavastada oma pehmust, õrnust ja võimet armastada ning olla armastatud. 

Meie hing naisena igatseb olla lihtsalt armastatud, kogeda hoidmist, turvatunnet ja rahuloluga täidetust ning naudinguid ja õnnelikkuse tunnet - see on kõigile naistele kättesaadav.

 Koos teiste naistega hoitud ringis on lihtsam ja ühine energia võimsam.Päevakajalised teemad saavad uue vaatenurga ja iseendas jälle mõni tahk selgemaks kui varem.  

TULETAME MEELDE

Igapäevaelus on nii palju võimalusi enda väge taasavastada. Vahel piisab vaid väiksest muutusest elustiilis või tähelepanu suunamisest.

LIHTNE LIIKUMINE LOOB MUUTUST

Tantsimine on alati olnud naiste viis oma kehaga jälle ühendus saada. Mõned lihtsad ja kõigile kättesaadavad liikumised, aitavad elujõu voo jälle käima lükata.

RÄNDAME meditatsioonis

Meditatsioonirännakul naudime lõdvestumist ja täidame oma keha armastava elujõuga ning sisemise rõõmuga.

LOOME IGAÜKS OMA ISIKLIKU UNISTUSTE TAHVLI 

Ühises naisteringis loodud unistuste tahvlid on võimsa jõuga. Saad selle luua isegi siis kui ei tea, mida tahad, sest ka sinu salasoovid annavad ise märku. 

Miks vaid naistele

 On asju, mida mõistame, tajume ja tunnetame vaid meie, naised ja saame ka jagada vaid omavahel. 

Vahel on lihtsalt vaja igapäevaelust pausi. Et meil oleks koht, kus oma tundeid turvaliselt jagada ja kogeda teiste naiste toetust ja mõistmist.
Siis saame jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sinu sees on kõik olemas ja sinu ümber naiste toetav ring, kuhu saad tagasi tulla.


Täiskuu ajal kõike külluslikult, nii emotsioone kui loomise väge.  

Kuu, päikese ja maa liikumised mõjutavad nii maailmameresid kui meie sisemaailma. Naised on kuu faasidele eriti tundlikud, sest meie keha toimib kuu rütmis. 
Täiskuu on viljakause aeg! Lubame siis oma unistustel sellest viljakast ajast jõudu saada ja loome omale naiselikult parima aasta kogu hingetuhinaga.

Peatume hetkeks igapäevasetes emotsioonides ja eesmärkide poole tormamises ning vaatame sügavamale: kuidas tegutsedes end naisena mitte ära kaotada ja siiski minna oma soovide täitumise suunas. 
Märkame varje,  mida täiskuu valgus meile ilmestab.

Kellele see õhtu sobib

Kõikides vanustes naistele, erinevas vanuses naised täiendavad ringi.
Sa ei vaja mingit eelnevat kogemust ega eelteadmist.
Tule üksi või koos sõbrannaga.
Neiud on oodatud alates 13. eluaastast koos emaga. 

  • Räägime naistele olulisest sel aastal
  • Teeme unistuste tahvli ja jagame soovide soovimise maagiat
  • Rändame meditatsioonis
  • Tähistame lihtsas tantsulises liikumises

Naisteringi loob ja hoiab Kristel Treier

Kristel on täna 50 aastane õnnelik naine, pühendunud naiste enesekindluse toetamisele ja iidsete praktikate ühendamisele tänapäeva elustiiliga.
"Imetlen naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! Näen lõpmatut ilu ja sügavat tarkust ning tervendavat väge kõikides naistes."

10 aastat korraldanud erinevaid naisteringe.
Traditsiooniks on saanud "Naiseliku väe” suvelaagrid Eestis ja retriidid Bali saarel, Kreekas.  Lisaks erinevad meeskonna-, motivatsiooni-, enesearengu koolitused.
Läbi viinud Reiki pühitsusi, jaatava maailma ja maagilise naiselikkuse elustiilikursusi, tantsurännakuid ja palju muud, mis toetab naisi nende enesearenguteel.
Kristel on ettevõtja ja koolitaja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, reiki meister, tantrika, kriya jooga praktik ja inspiratsioonikoolitaja. Õppinud rahvusvahelises Shakti Dance Academy treeneriõppes.
Annab välja iga-aastast elujaatavate sõnumitega inspiratsioonikalendrit.

Millal

Neljapäeval 25. jaanuaril 2024
kell 18:00-21:00
täiskuupäeval

Naisteringid on inspireeritud rahvusvahelisest "Red tent" ("punase telgi") ülemaailmsest liikumisest, mil naised kogunevad just kuu loomise või menstruatsiooni ajal, sest see on emotsionaalselt raskeim aeg kuus. Kristel on rahvusvaheliste "Red tent" naisteringide diplomeeritud treener/läbiviija alates aastast 2015.

Kus ja kuidas

Kohtume Tallinnas, Kuutempli stuudios aadressil Rahukohtu 6a-3.

Riietume mugavalt ja naiselikult, et saaksime istuda põrandal patjadel aga ka sirutada ning ringutada.

Meid ootab teelaud suupistetega.

Täpsemad juhised kohaletulekuks saadame registreerunutele e-meili teel.

Registreeru ja vali tasumine

Koha kinnitab osalustasu ülekanne. 
* Kui soovid tasuda kohapeal sularahas, siis vali registreerudes ostukorvis: arvega tasumine. Siis jõuab kogu info sinuni ja oled ringi arvestatud.

Loo ise oma unistuste elu!

Ruumi on vaid 10-le naisele

25.00*

* Tasu sisaldab kõiki materjale ja väikest teepausi küpsistega

Äratame maagilised naised enda sees!

Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. 
Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud ja maagiline naiselikkus.

Pühendame selle erilise õhtu omaenda elu loomisele, päris iseendana säramisele sellel aastal!

Naistering kutsub!

Naine, sa oled maagiline!


Selgus, hingerahu, taipamised ja see tunne kui palju sinu sees on armastust, väge, ühendust elujõu allikaga - jääb sinuga kaasa peale õhtu lõppemist ja kestab…

* Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ja kasutame vaid Kuutempli sündmuste info edastamiseks. Edastame sulle sündmusel osalemiseks vajaliku informatsiooni e-meili teel. Palun kontrolli, et saad meilt saadetud e-kirjad kätte.
Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus  oma andmed kustutada kui annad sellest meile teada info@kuutempel.ee

>
Success message!
Warning message!
Error message!