Maagiline naiselikkus, elujõu allikas

Kõikidele naistele, kes soovivad tunda end elusana, saada osa omaenda naiselikust väest ja elada harmoonias looduse rütmidega ning tasakaalus omaenda hinge ja kehaga

Lihtsam ja selgem elu täis naudinguid, enesekindlus ja tasakaal, edukas ja professionaalne karjäär, armastavad suhted 

Enesekindlus ja tasakaal

Enesekindlus avab meile väravad kõikjal, kuhu läheme. Teades, kes me oleme ja hinnates ning austades oma unikaalset väärtust vabaneme nii teiste ootuste pingest kui ka enda seotud takistustest. Tasakaal loob rahu kehas ja meeles. 

Armastavad suhted

Erinevates suhetes on võtmeks tasakaalu leidmine naiseliku ja meheliku, tegutsemise ja olemise, andmise ja vastuvõtmise vahel. Intiimsuhetes sügava hingelise ja kehalise läheduse ja naudingute kogemine on  võimalik kõigile naistele.  

Edukas karjäär ja looming

On vaja otsust ja julgust enda sisse vaadata, et  leida üles see miski, mis päriselt inspireerib ja huvitab. On see siis sinu oma ettevõtmine või töökoht või hobi. Edu kogemuseks tuleb tegutseda senisest teisiti. Uusi oskusi aitab omandada teadlikkus.

VÄLJAKUTSE

21 päeva maagilise naiselikkuseni 

Oleme sajandite jooksul unustanud, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme. Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab kasutada kogu oma potensiaali naisena. 
Igapäevases elutempos ja ühiskonna surve all oleme täna tihti iseennast kaotamas, meie suhted lähedastega on üha pealiskaudsemad ja süvenev rahulolematus viib konfliktide ning draamadeni. Tihti kõik on justkui olemas, kuid see seletamatu miski aina kripeldab hinges! 
Kuutempli kursused, sündmused, lood ja sosinad on loodud just selleks, et aidata üles leida seda imelist naist meie seest ja toetada kõigis eluvaldkondades. 
Iga naine on väärt armastust, austust, edu, hingerahu ja   midagi salapärast veel!

6-nädalane ONLINE KURSUS

Maagiline naiselikkus, elujõu allikas

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus. Meie armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. Meie sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. Meie emotsioonide meeletu ookean. Meie intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega, võime valitseda looduse elemente. Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas. Ta tunneb oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga. 
Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale. 

KRISTEL

Kuutempli looja on Kristel Treier

Olen 46-aastane õnnelik naine ja elan enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, nii naisi kui mehi, olen pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Mul on selja taga edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest koos meie Eesti iidsete tarkuste ja maagiliste teadmistega. Olen avardanud oma kogemusi reisides ja tegutsedes Indias, Lõuna-ja Põhja-Ameerikas, Balil ja teistes Kagu-Aasia riikides.

RÄÄGITAKSE

Mida teised arvavad

ELBE 

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

ANU

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab reaalses igapäevases elus kasutada kogu naiste väge selle potensiaalis

BLOGI

Maagilise naiselikkuse lood

Sa ärkad ja vaatad ringi. Kõik on justkui sama aga pisut teistmoodi. Sinu südames on väike välgusesäde, mis ...

vaata lähemalt

Naised ei ole kunagi lihtsalt metsikud või lihtsalt ilusad või lihtsalt emad. Me oleme alati veel midagi enamat. ...

vaata lähemalt

Milline on see maagiline igapäevaste imede reiki ja kas see tõesti töötab? Kuidas jõuda pidevas elujõu ja armastuse ...

vaata lähemalt

Telli Kuutempli lood ja sosinad e-meilile!

>