Eksootiline retriit Bali saarel
NAISELIK VÄGI

11.-22. november 2024

Viimased kohad!

Kuidas võimsa looduse ja erilise paiga toetusel
äratada oma tegelik vägi ja tunda end Jumalannana.

Metsik loodus koskede, mägede, vulkaanide ja ookeaniga.
Luksuslikud spaa-hoolitsused kehale.
Pühad tseremooniad iidsetes templites.
Unustamatud päikesetõusud ja loojangud.
Helesinise ookeani ja päikesesooja valge liiva paitus.

Jalutuskäik külluslike riisiväljade maalilistel mäenõlvadel.
Värskete puuviljade magusus ja toidunaudingud.

Hommikune energia tantsujoogast.
Lõõgastus meditatsioonist rannal. 
Täielik hoitus ja õnnelikkus. 

Jah, Balil on lihtne olla õnnelik Jumalanna!

Ikka juhtub, et oleme igapäevaelu keerises justkui kinni ega näe enam oma teed. Laseme end kaasa haarata ümbritsevate tempost ja keskkonna mõjudest, mis pole alati meid toetavad. Vahel kaotame oma kehaga ühenduse ega märka oma hingetee juhatust. 
Kui tunned, et vajad oma elus selgemat sihti ja eesmärki või jõudu ning juhist selle poole liikumisel. Kui muutus tundub vajalik, kuid ei tea kuidas või mis.

Või vajad lihtsalt midagi, mis tõstaks sind igapäevaelust kõrgemale, tahad kestvamat head enesetunnet, ennast väärtustada ja nautida ning pühitseda elu?

Enesearengu teel saab liikuda edasi ka kerguses ja ilu toetusel, naiselikult nautides.

Sellel retriidil on koos nii vaimse arengu võimalus kui füüsilised naudingud. Ühelt poolt võimalus tutvuda Bali kultuuri ja loodusega ning teiselt poolt keskenduda iseendale. 
Bali saar asub energeetiliselt väga võimsas paigas ja seal on siiani säilinud igapäevaelus erilised looduse väge austavad traditsioonid ja uskumused. 

Meie retriit läheb Bali kultuuris sügavamele ja saad näha ning osaleda balilaste päris elus. Lähme paikadesse, kuhu tavalised turistide rajad ei vii. 

Meie eesmärgiks on olla kohal ja osaleda, mitte vaid vaadelda. Austame kohalikke kombeid ja nii saab ka see eriline väepaik meile pakkuda enam kui ehk esimesel pilgul tundub. 

Mis meid ootab Jumalate saarel

Siin on lihtne olla õnnelik

Looduse toetus on nii suur. Lihtne on siin vabaneda kõigest, mis südame raskeks teinud. 
Emake Bali aitab ja hoiab nii oma ilu kui toitvate andidega.
Tänu erilisele loodusele on siin võimalik saada iseendaga kontakti lihtsamalt ja kogeda kõiki looduse elemente võimsamalt. Nii on lihtne luua harmoonia seal, kus midagi on läinud tasakaalust välja.
Soovi korral saad kohtuda ka kohaliku tervendajaga. 

Metsikud kosed ja vee elemendi puhastav jõud

Balil teatakse, et looduse elemendid on jumalikud. Nii võime paluda naisenergia õnnistust veekogudelt.
Jah me saame siin seda päriselt kogeda.
Keset dzunglit leida metsikuid võimsa jõuga koski, kus puhastuda ja pühitseda naiselikkust!

SPA naudingud

See on palju enamat kui lihtsalt massaaz! Keha koorimine kohalike taimesegudega, mis lõhnavad imemagusalt, hoolitsused mee ja jogurtiga. Massaazinauding. Ja sellest puhamine rikkalikus lillevannis koos tassikese värske sidrunheina teega. Imetledes samal ajal taimi ja lilli, mis avatud ruumi eraldavad. Külastame Ubudi vanimat traditsioonilist spaad, kus juba lilleaed on omaette rahu ja harmoonia oaas.

PÄikesetõus vulkaani jalamil

Pole võimsamat paika tule energia tunnetamiseks ja enda sisemise sära ja sädeme süütamiseks kui vaade tõusvale päikesele, mis ilmub tuld varjava vulkaanilise mäe tagant. Väike varahommikune matk mäe otsa seda nautima on unustamatu elamus. 

Sinu aeg iseendale

Selleks, et kogeda tõeliselt kaunist piltpostkaardi randa valge liivaga ja nautida sinise ookeani laineid, sõidame retriidi teiseks osaks paadiga väikesele kõrvalsaarele!

Mediteerida soojal rannaliival hommikukarge ookeanituule paituses, sukelduda läbipaistvasse vette ja nautida päikeseloojangute kordumatut ilu rannal.
Siin on retriidi viimastel päevadel aeg iseendale, et kõike kogetut läbi mõelda ja ennast tagasi koju minekuks ette valmistada. Ja muidugi lihtsalt puhata! Teeme siin ka ringkäigu, et näha ära kohalik kuulus kaljutempel ja instagrami parimate piltide väärilised vaated kaljudele ookeanis.

Külluslikud tseremooniad

Lilled ja puuviljad ning magus viirukisuits on see, mis aitab palved edastada. Tseremooniaid on balilaste elus loomulik osa igaks otstarbeks. Need on alati värvikirevad, rõõmsad ja külluslikud sündmused. Meie retriidi ajal toimuvad kõikjal täiskuu pühitsused. Kohalike Jumalate ja Jumalannade õnnistusel saame osa väga võimsast täiskuu rituaalist.

Kuula, kuidas riis kasvab

Kas teadsid, et riis sümboliseerib küllust? Bali riisikasvatus on mäekülgedel nagu kunstiteos. Riisiväljade vahel jalutuskäiguks sõidame rahulikumasse paika, kus võid tõesti kogeda hetke üksinda nende kaunite küüluseväljade vahel. 
Maa viljakas jõud on siin koostöös vee elemendiga loonud kunstiteosed, kust valmib toit. Ja muidugi proovime seda riisi igal maitsval moel sealsamas kõrval.

Pühitsedes naiselikkust

Jah, me oleme olulised ja lubame end kanda kogu sel ilul, mis meid ümbritseb.

Juhime end toetavas hoitud keskkonnas ikka lähemale iseendale ja jumalannalikule energiale endas.
Teeme ühiseid praktikaid, et oma naiselikus väes olla veelgi võimsamad ja kindlamad.

Kui mujal tundub see kõik ehk lihtsalt sõnadena siis Balil olles on oma naiselikku väge lihtne iga oma keharakuga kogeda ja tunnetada. 

See aeg Bali retriidil on unustamatu kogemus.
Et leida oma tee, saada toetust ja minna oma elus jälle edasi särava ja naiseliku loojana.

MILLAL, KUS JA KUIDAS

11.-18. november  - põhiprogramm
18.-22. november - lisapuhkus 

Võid valida ainult põhiprogrammi Balil, kuid veelgi mõnusam on kui lisad ka rannapuhkusega päevad väiksemal saarel, kus lisaks hingematvalt kaunid vaated kaljude ja ookeanilga, paadisõidud ja vaba aeg, et kogetu salvestada. 
NB! Hea plaan on ka tulla pikemaks ja lisaks võtta aega omal käel Bali avastamiseks. Kristelilt saad selleks nõuanded ja soovitused. 

Põhiprogramm toimub Bali saare keskel riisipõldude keskel.

Elame Ubudi lähedal villas kahekohalistes tubades., kus meie käsutuses on kõik mugavused.

Hommikusöök, bassein, hommikused tantsujooga tunnid ja transport Ubudisse. 

Sealt teeme väljasõite nii spaasse, templitesse, koskede juurde, mägedesse kui ka Ubudisse kohvikuid ja poekesi külastama.

Õhtusööke naudime ühiselt erinevates paikades.

Lisapuhkuseks sõidame paadiga kõrvalsaarele.

Elame 500 meetrit ookeanist, suurtest turismirandadest eemal, et nautida paradiisi lumivalge liiva ja helesinise ookeani ning kaunite päikeseloojangutega.

Siin elame ranna lähedal väikeses resortis kahekohalistes konditsioneeriga majakestes keset dzunglit, kus meie käsutuses on ka bassein, rikkalikud hommikusöögid. 

Ka siit teeme paadiga väljasõidu külastama kaljutemplit ja hingematvalt kauneid vaateid kaljudele ookeanis. 

Metsik paradiisirand on vaid väikese jalutuskäigu kaugusel ja erinevaid randu ümberringi veelgi.

Päikeseloojanguid naudime rannarestoranis.


Ööbimine

Mugavates ja Bali hõngulistes villades ja resordi majakestes on konditsioneeriga 2 kohalised toad. Kõik vajalik on seal olemas.
Loomulikult kuulub ajsa juurde bassein ja terrassid, rõdud nautimiseks.
Kui soovid omaette tuba, siis anna selelst registreerudes teada ja uurime, kas seda on võimalik korraldada lisatasu eest.
Hommikusöögid on rikkaliku valikuga Balile omaselt.

Bali retriidil hoiab Kristel Treier

"Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses!"

Kristel on 50 aastane õnnelik naine. Pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ning toetamisele tänapäeva ühiskonnas.
Enam kui 10 aastat on Kristel viinud läbi naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ettevõtluseni. Loonud naiseliku väe laagreid Eestis, Bali saarel, Kreekas, korraldanud palverännakuid Indias. Kristeli loodud "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. "Jaatava maailma" ja "Maagilise naiselikkuse" online väljakutsetest on kasvanud välja meistriklassid, aastaringi rituaalid ja koosviibimised. Täiskuutantsude sari naistele on saanud hüüdnime "Päris Pööraste Piigade Pidu".
Läbinud Shakti tantsu treeneri õppe rahvusvahelises Shakti Dance Academys.
Iga-aastaselt kirjastab inspiratsioonisõnumite kalendrit. 

Oma reisidel Indiasse, Balile, paljudesse Kagu-Aasia ja Lõuna-Ameerika maadesse on Kristel spirituaalsetel otsingutel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma  esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja.
Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, meediafirmas, teatris ja teatrikoolis, kultuurikinnisvara valdkonnas ja produtseerinud kultuurisündmusi nii Eestis, USA-s, Indias jm.

"Kõige põnevam teekond on teekond iseendasse. Suurim Guru ehk Õpetaja oled endale ise."

Bali retriidil assistendiks on Signe Timmermann, kes on töötanud reisisaatjana rohkem kui 25 aastat erinevates maailma paikades. 
Signe on imeline naine, kelle kirg reisimise järele ja vaimustus maailma eriliste paikade ilust nakatab kõiki. Pole väljakutset, millele Signel poleks lahendust. Ja seda kõike alati hea tujuga!


MIS SEE MAKSAB?

Jaa, sa saad seda endale lubada!
Tasumiseks on erinevaid võimalusi. 

Sul on võimalik broneerida kohe ja tasuda vaid ettemaksu summa.
Tasuda saab ka Montonio Finance järelmaksu abil osade kaupa tasuda, .
 Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt oktoobris 2024. 

Lisatasusid sellega ei kaasne.
Nii saad mugavalt tasuda praeguse hinnaga enne kui hind tõuseb või kohad otsa saavad!
Selleks pead esmalt kinnitama ostu ja ostukorvis tasumisel avanevad sulle lisavõimalused.

MIS ON HINNAS

Hind sisaldab põhiprogrammis :

 • 7 ööbimist Ubudi lähedal ühises villas konditsioneeriga tubades koos hommikusöökidega 
 • Transfeerid lennujaamast ööbimispaika ja tagasi lennujaama
 • Väljasõite metsikute koskede juurde, templitesse, päikesetõusule mägedesse
 • Sissepääsupileteid ühistel planeeritud väljasõitudel
 •  Kõiki tseremooniaid ja ühiseid praktikaid
 • Spa külastust jumalannale väärikate protseduuridega  
 • Igal hommikul tantsujoogat ja meditatsiooni
 • 1 ühine õhtusöök saabumisel 
 • Naiseliku üllatuskingituse
 • Eksootilise elamuse ja vaated, mis jäävad alatiseks sinuga.
 • Isiklik juhatus ja nõustamine: Kristel ja Signe on kogu reisi vältel sinuga.

Hind sisaldab lisapäevadel:

 • 4 ööbimist resortis konditsioneeriga majakestes kõrvalsaarel koos hommikusöökidega (kui valid ka lisa puhkusepaketi).
 • Ühised transfeerid ööbimispaigast sadamasse ja saarel ning tagasi tulles sadamast lennujamaa.
 • Laevapiletid kõrvalsaarele.
 • 1 päevase ringsõidu saarel paadi ja autodega ning kõik sellega kaasnevad sissepääsud ja transpordikulud.
 • Väljasõidul külastuse maagilisse tseremooniate läbiviimise koopasse.
 • Sisemise rahu kogemuse, mille saad võtta kaasa igale poole.
 • Ka neil päevadel on Kristel ja Signe sinuga :) 

Hind EI sisalda:

* Lennukipileteid Tallinn - Denpasar(Bali) -Tallinn.
Reisisaatja Signe tuleb koos sinuga Tallinnast kui soovid tulla samade lendudega.
Meid aitab piletitega kogenud reisibüroo ja soovitame ka oma kogemustest valikuid. 
Kindel on, et üksi sa piletite otsimisel ega kohaletulemisel ei jää ja muretsema selle pärast ei pea!

* Viisat
Ca 30-40 eur, mille saab osta eelnevalt veebis või kohapeal saabudes.
Juhendame täpselt, kust ja kuidas selle saab.
OLULINE: Pass peab riiki sisenedes kehtimam vähemalt 6 kuud.

* Turismimaksu
ca 9 eur, mis tuleb tasuda elektrooniliselt, juhendame täpselt, kus ja kuidas.  

* Lõuna ja õhtusööke va. esimesel päeval.
Saad ise kohapeal valida, mida soovid. Toit on Balil väga odav, palju odavam kui Eestis. Valik on suur, iga hinnaklassiga söögikohtades on väga maitsvaid toite nii kohalikust kui rahvusvahelisest menüüst.

* Suveniire.
Varu kohvrisse ruumi!

* Kohaliku tervendaja seansse
Võimalik kohapeal lisatasu eest. 

* Kindlustust.
Soovitame teha reisikindlustuse, kus on kindlasti nii meditsiinikindlustus kui reisitõrke kaitse. Kontrolli ka, kas ja milline kindlustus on su krediitkaardiga kaasas.


KOHA BRONEERIMISEKS 

Vali omale sobiv tasumine- kas ainult põhiprogramm kogusummas, koos lisapuhkusega kogusumma või ainult ettemakse.
Kõigi summade jaoks saad kasutada ka Montonio Finantsi järelmaksu, leiad selle ostukorvis.

NB! Retriit on vaid väikesele grupile ja kohti piiratud koguses. 

Viimane koht!

1490

AINULT PÕHIPROGRAMM

11.-18. november
Koha kinnitab tagastamatu ettemakse min summas 350€
Ülejäänud summa tasumine hiljemalt 15.10.2024

* kohtade arv on piiratud ja koha kinnitab ettemakse laekumine või kokkulepe

Viimane koht! 

1945

PÕHIPROGRAMM koos LISAPUHKUSEGA

11.-22. november


NB! Ostukorvis on võimalik kasutada makseviisidena hiljem tasumist või järelmaksu Inbank'i vahendusel.

*Hind sisaldab tagastamatut ettemakset summas 350€

* kohtade arv on piiratud ja koha kinnitab ettemakse laekumine või kokkulepe

KInnita koht ja tasu kohe ettemakse. 
(viimane koht)

350 

PÕHIPROGRAMM 1490 €
LISAPUHKUS 455€
või koos hinnaga 1945 €

NB! Anna oma valikust teada, kas soovid mõlemal osaleda!
Koha kinnitab tagastamatu ettemakse min summas 350€
Osalemine eeldab ülejäänud summa tasumist hiljemalt 15.10.2024 kui pole teist kokkulepet.

* kohtade arv on piiratud ja koha kinnitab ettemakse laekumine või kokkulepe

NB! Viimased vabad kohad on jäänud! Kui see sind kõnetas, siis võta ühendust kiirelt.

Kui tekkis segadus või ei leidnud omale sobivat valikut, siis kindlasti küsi üle ja kirjuta kristel@kuutempel.ee

Naised räägivad

"Hinges ja südames meeletu Tänulikkus. Loomises ja omas väes. Vapustav. Südamest tänan Kristelit. Kirjeldamiseks ei piisa sõnu kui elumuutev see nädal oli. Selles kogemuses ja energias lähen edasi ja see kestab. " 

Naised, jumalannad, mu paradiisilinnud! Teiega koos olen veetnud kvaliteetaega Imedemaal nautides, õppides ja kasvades looduse ja loodu keskel, turvaliselt ja hoitult, armastatult ja armastavalt. Minus on nii suur rõõm, et ütlesin endale ja elule jah, kui südame kutset kuulsin! Näha muutust endas ja ümbritsevates, tunda muutust, mida see loob kogu maailmas. Laulda ja tantsida, kose all mängida ja lillemerre sukelduda, mõtelda ja ütelda, päikest ja vihma endasse imada, mägesid ja ennast ületada, shokolaadikooki süüa ja lõputult naerda ja nutta... Tunda ja tänada, tänada, tänada! Te olete kõike seda väärt, nüüd ja alati! Sest see elu.... tead ju küll!

Eva

Minu sees on tohutu tänulikkuse tunne kui mõtlen Balile. Sain alles nüüd aru kui suure muutuse ma olen läbi teinud selle aasta jooksul. Tunnen ennast nii hästi, tasakaalus, kohal, rahulolevana. See aasta on pannud mind vaatama otsa suurematele väljakutsetele, õpetanud kuulama oma keha, hinge ja elama südames. Õpetunud usaldust, vooluga kaasa minemist, piiride kehtestamist, leidma oma tõelist väärtust, armastust endas, ütlema "ei" ja jääma endale kindlaks.

See teekond algas imelissel Bali saarel, mis oli tundmatu ja sai pöördepunktiks. Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Sirli

Tänan, tänan, tänan! Toredad mälestused jäädvustatud. Oled imeliselt armas, niii ilus ja siiras naine. Oskad luua sellised päevad, et kõigil on mõnus ja hea olla. Soovin väga uuesti kohtuda! 

Sirje

Meenutuseks, kes me tegelikult oleme, Jumalannad! Piirideta rõõm, armastus, vabadus, loodusega üksolemine. Ja see kõik oli siin Balil. Sellel naiselikkuse metsikul altaril ja meis endis! Need imed ja tunded ja kogemised jäävad meiega igal pool, iga päev, lihtsalt ja loomulikult! Armastan meid! 

Jumalanna

Bali külluslik lopsakus, rõõmutsev, ülevoolavalt andev ja Eesti karge tasem, tagasihoidlikum, asjalikum. Täiuslik kooslus, mis teineteist täiendab. Nagu yin ja yang. Olen tänulik selle kogemuse eest! 

Ea

Imelised mälestused, süda laulab nig hing tantsib neid meenutades. 

Karin

Mu märkmik on jumalannade infot täis, süda on tänulikkust täis, naisenergia tass on täis. Aitäh! :)

Monika

Armastagem ennast, naised! Balilt algab minu uus romaan, mis kestab elu lõpuni!

Jumalanna

Killukesi eelmistelt naisteretriitidelt

Kuidas Kristel Baliga seotud on

"Bali on paik, mis on minu enesearengus täiesti hindamatu väärtusega.
Sattusin Balile esimest korda 2004-2005. aastavahetuseks ja teadsin eismesest hetkest, et pean tulema tagasi. Kuid läks pikki aastaid, mil elu juhtis mind igale poole mujale. Nüüd tean, et ma polnud veel valmis. 

Siis tuli mu elus aeg, mil mu hing oli katki ja kõik senised kaitsvad maskid puruks kukkunud. Põgenesin omaenda elu eest Balile. See oli parim otsus, mis tuli iseendastmõistetavalt. Saabusin ilma ootusteta, oma elu halvimal hetkel ning lohistasin jõuetult jalgu järel.
Kohaliku öömaja Mama võttis mind esimesest päevast oma hoole alla ja viis mind käekõrval esimestele rituaalidele ja tseremooniatele. Mama Bali - nagu kohalikud saart kutsuvad - andis mulle tagasi elujõu ja usu endasse. See võimsa energiaga saar ravis mind terveks.  

Veelgi enam - sain saarelt oma elu jaoks olulised taipamised, otsused, toetuse ja julguse minna edasi oma teed. Bali on mind õnnistanud ja näidanud suunda. Minu esimesed online kursused valmisid just Balil, siin olen kirjutanud kaustikute viisi oma sügavaimaid taipamisi, pannud kokku selle oma tee, mida mööda käin.

Olen tutvunud Balil kohalike tervendajate, shamaanide, preestrite, preestrinnade ja paljude lihtsate inimestega. Kummalisel moel ka mitme eestlasega, kellega side on sügavalt oluline ja kannab ja kestab.

Balil toimub kõik kiiremini ja võimsamalt, see on selle paiga omapära. Kodus on lihtne olulist edasi lükata, kuid siin pole see võimalik. 
Kindel on, et ükskõik, kus ma oma enesearengu teel olen olnud, Bali on mind juhtinud edasi läbi õnnistuste. Minu taipamiste ja otsingute ning enesetervendamise tee on Balil olnud kaetud kaunite magusalt lõhnavate frangipaniõite ja mahlaste puuvijade ning lõpmatu iluga.

Tänu Bali erilisele loodusele ja energeetilisele väepaigale, on kõik kogemused Balil intensiivsemad, kiiremad ja võimsamad. Kõik laheneb kiiremini, ka oma protsessid teed läbi kiiremini. Kuid ka õnnistused ja toetus on suuremad. Ning mis peamine, ka edasi liigud oma teel instensiivsemalt.
Kuid selleks, et seda kogeda ja Bali müstikast päriselt osa saada, peab minema natuke sügavamale kui tavalised turistide rajad.

2019. ja 2020 jagasime Bali maagiat ka naistega Eestist ning teoks sai kolm võimsat naiseliku väe retriiti. Osalejate sõnul oli see elumuutev kogemus, mille tegelik mõju ilmnes alles hiljem ja ulatus kaugele.
Ja siis läks maailm hulluks ning 4 aastat on möödunud."

"Balil olen kogenud alati ilu ja elujõu juurdevoolu, avardumist armastuses ja iseenda väes.
Nüüd tahan seda kõike ka sinuga jagada!"
Rõõmu ja kergusega,
Kristel

>
Success message!
Warning message!
Error message!