Jaatava

maailma 

naisteõhtu 

Kirna mõisas 

Kutsun sind, et tähistada elu ja uue kuu loomist ning kogeda Kirna mõisa erilist tervendavat energiat!


Jutustame ja jagame, peame ühise pikniku, kuulame loengit energiamaailmast kohalikult teadjamehelt. Naudime kaunist parki ja midagi eriti head mõisakohvikust. Proovime erinevate tervendavate paikade jõudu.


Võtame selle kauni ja kaua valge suveõhtu ainult iseendale, et luua nii võimsal hetkel erilises paigas omale eluparim suvi!

Kus Kohtumispaik on erilise väega Kirna mõis Järvamaal

MillalNeljapäeval 10. juunil kell 18.00-22.00

NB! See õhtu on ainult neile, kes on osalenud Jaatava maailma gruppides!

Jaatav maailm on elustiil, kus seame esikohale iseenda

Enda jaatamine, armastamine ja endast hoolimine on sageli paljudele meist suureks väljakutseks. Miks? Sest nii lihtne on iseennast argielu rutiinis ja kiirustamises unustada. Ikka me seame teised endast ettepoole, hoolides ja armastades ning lootes, et kui me panustame teistesse, siis saame ka ise pisut tagasi. Kui aga oleme eelkõige iseendaga leebed, hoolivad ja armastavad, alles siis on maailmal võimalik meile peegeldada kõike seda, mida me päriselt vajame.Oluline on märgata, kuidas iga “JAH” avardab meid. Selle asemel, et päevast päeva deklareerida, mida me ei soovi, vaatab jaatav elustiil maailma ennekõike läbi võimaluste perspektiivi. Mida me ise tegelikult soovime, milliseid tundeid unistame kogeda, milline on meie hinge igatsus, missugust elu tahame elada.Elu on meile kõigile antud imelise ja väärtusliku kingitusena! Meie ise muudame selle eriliseks.

Jaatava maailma teejuht on Kristel Treier

Kristel on ettevõtja, rahvusvaheliste Red Tent naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja inspiratsioonikoolitaja ning teejuht.Kristel on pühendunud naiste toetamisele ja maagilisele naiste väe äratamisele. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid ja talvised retriidid Bali saarel. Lisaks erinevad meeskonna-, motivatsiooni-, enesearengu koolitused ja rituaalid. Maagilise naiselikkuse reiki kursused, jaatava maailma ja maagilise naiselikkuse online kursused ja grupid. Rohkem Kristelist.


Registreeru naisteõhtule

[contact-form-7 id=”2407″ title=”20210610 Jaatava maailma naisteõhtu Kirna mõisas 10.06″]

Kinnita oma soov

Viimase sammuna tee palun koha kinnitamiseks osalustasu ülekanne 
* summas 11 € kui oled grupi "Elamine jaatavas maailmas" liige
* summas 22 € kui oled varem osalenud mõnes jaatava maailma grupis

Kuutempel UÜ a/a EE927700771005996503
Tasuda saad ka kohapeal sularahas, võta palun kaasa täpne raha!

Selgitusse palume märkida osaleja nime.
Kui soovid arvet ettevõttele siis kirjuta oma soovist info@kuutempel.ee


* Osalustasu ei ole tagastatav kui loobud hiljem kui 3 päeva enne sündmuse algust.

* Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ja kasutame vaid Kuutempli sündmuste info edastamiseks. Edastame sulle sündmusel osalemiseks vajaliku informatsiooni e-meili teel. Palun kontrolli, et saad meilt saadetud e-kirjad kätte.
Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus  oma andmed kustutada kui annad sellest meile teada info@kuutempel.ee

>
Success message!
Warning message!
Error message!