Andrus Kaalep

Enesetervendamise praktik

Nõustamine Tallinnas või onlines,
lepi aeg kokku:
andrus@kuutempel.ee
tel 5069073

Me ise looma enda maailma. Mõtleme ja kogeme palju häid ja positiivseid emotsioone, kuid samuti ka palju negatiivseid. 

Tihtipeale need negatiivsed emotsioonid salvestuvad meis ja jäävad meie sisse kauaks kinni. Kiht kihi peale tekivad nii meid hävitavad mustrid, tekib energia puudus kehas ja ühel hetkel füüsilise keha organid ei pea enam vastu.

Nii tekivadki haigused. Märkamatult me ise mõtleme need endale külge.
Öeldakse, et 80% haigustest psühhosomaatilised ehk mõttemustrite tagajärg.

Kui me ise endale haigused välja mõtleme siis hea uudis on, et saame ju ise ka nendest vabaneda!
Oluline on leida üles see korduv mõttemuster, tegellik juurpõhjus. Edasi on juba palju tehnikaid, kuidas neid vabastada.

Ma aitan inimestel leida tee, kuidas ennast ise tervendada.
Mina annan tööriistad. 

Terveks mõtled sa ennast ise!


Olen oma elust 20 aastat tegelenud enda hävitamisega alateadlikult ja teadlikult.
Mul on põlvi opereeritud 5 korda, olen olnud meningiidiga 2x haiglas, olen võtnud aastaid probiootikume, et üldse toitu seedida. Ma olen olnud migreenik, mis tähendab, et mul oli kõikjal vähemalt 2 lehte 400mg Ibumetiini varuna kaasas. Mul on olnud katki õlaliiges, küünarliiges, achillius ja puus paigast väljas.
Üsna tavapärane oli minu elus olla igal kevadel ja sügisel vähemalt 1 nädal haige. Mul on olnud 20 aastat krooniline nohu, kõrvad lukus. Ja veel palju pisemaid hädasid.
Olen olnud kuude viisi palavikus ja kroonilisest väsimusest laastatuna lasknud end arstidel uurida ning kõikide analüüside vastuseks saanud, et kõik on korras. Kuid füüsilise keha sümptomid püsisid. 

Tänaseks olen  50 aastane ja tervendanud ennast enamikest haigustest, aga teekond kestab.

Olen õppinud IIKA’s üle 3 aasta energeetiliseks tervendajaks. Käinud palevrännakutel Indias ja Kreekas, külastanud India aashrameid. Kuulanud ja chantinud tervendavaid mantraid, neid ehtsaid ja ehedaid. Külastanud teadlikult pühasid templeid, kümneid väekohti Eestis ja mujal. Olen Kirna mõisa loodusväe pinkidel tuge saamas käinud. Kuulanud kümneid  kohaliku teadjamehe Hennu loengud. Ennekõike olen aga muutnud oma mõttemustreid ning lahendanud füüsilisi probleeme psühhosomaatiliste põhjuste mõistmise ja muutmisega.

Ma olen praktik aga ka haiguste psühosomaatiliste tegurite entusiast. Uurinud ja õppinud kümnetelt autoritelt üle maailma leidma seoseid haiguste ja nende vaimsete põhjuste vahel. Olen edukalt katsetanud erinevaid praktikaid ja tõestanud nende toimimist. 

Inimese keha on imeline indikaator, mis annab teada kui mingi tegu või mõte ei ole kooskõlas sinuga. Kui sa oskad neid märguandeid lugeda siis saad kergesti muuta ennast, oma suhtumisi ja ennetada haigusi. 
Samal viisil saab aidata kehal jälle tasakaalu leida kui on tekkinud füüsilised vaevused.

MIS TEEMADEL NÕUSTAMISELE TULLA

* Kui soovid selgust füüsiliste haiguste psühhosomaatiliste ehk vaimsete põhjuste leidmisel.
* Kui soovid tuvastada mõttemustreid, mis mõjutavad füüsilist keha.
* Energeetiline tervendamine.


Andrus Kaalep
Nõustamine Tallinnas või onlines, lepi aeg kokku:
andrus@kuutempel.ee
tel 5069073


* Nõustamine on tasuline.
>
Success message!
Warning message!
Error message!