7 märki, et oled naisena oma väest ja loomisjõust eemaldunud

1. Kannad kaitsekilpi

Kaitsed end kõigi eest igaks juhuks. Väldid, surud alla ja ei luba endal tunda tegelikke tundeid. Sulged end igaks juhuks. Avatuse, siiruse ja haavatavuse kohale oled südames ladunud müüri.

2. Ignoreerid oma keha vajadusi
Keelad omale puhkust kui keha seda küsib, sunnid end rohkem tegutsema ja ära tegema. Jätad tähelepanuta väsimuse, leevendad unevõlga kohviga. 

3. Oled kaotanud ühenduse oma kehaga
Puuduvad orgasmid ja seks ei paku naudingut või lausa väldid kogu seksuaalsust. Koged menstruatsioonivaevusi erinevate valude ja meeleolumuutustena ning keha tsükkel on ebaregulaarne. 

4. Instinktid on uinunud
Ei märka ega kuula oma intuitsiooni ega üsa tarkust. Ei suuda valida elus suunda ega otsuseid vastu võtta ja kahtled lõputult arutledes faktide üle. 

5. Vajad kontrolli olukordade üle
Ei suuda usaldada ja soovid kõike ja kõiki kontrollida. Iga pisimgi plaanide muutus toob kaasa hirmu ja teiste emotsioonide tulva. Ei luba teistel end abistada ega suuda abi küsida.

6. Pidev muretsemine
Majandusliku olukorra, oma lähedaste käitumise, enda hakkamasaamise üle pidev muretsemine on usaldamatuse väljendus. Puudub usaldus nii enda kui teiste inimeste kui elu osas 

7. Sõltumine teiste arvamusest
Igapäevaste otsuste ja valikute tegemine vaid teistele meelepäraselt. Heakskiidu otsimine väljaspoolt. Oma arvamustele kinnituse otsimine teistelt. 

💃Kui leidsid mõne neist märkidest ka enda juures, siis võta aega iseenda jaoks, tee rohkem naiselikus energias tegevusi, veeda aega teiste naistega koos, puhka end välja ja loo oma ellu naudinguid.

Vaata järgmisi inspireerivaid sündmusi

>
Success message!
Warning message!
Error message!