Inspiratsioonikursus 

alustab   17.11.2221 päeva

sisemise rõõmuni

Sisemine rõõm loob meile enesekindluse, tasakaalu, tugevama keha, paremad suhted, uued võimalused

Millal sa viimati tundsid end tõeliselt rõõmsana, ennastunustavalt naerdes või lihtsalt eluga täielikult rahulolevana? Rõõmu on lihtne oma elust kaotada kui laseme end mõjutada ümbritsevast - sõpradest, vanematest, töökaaslastest, ülemustest, elukaaslastest või lihtsalt päevauudistest. Keskkond on meie ümber ühel või teisel moel ärevust või hirmu tekitav. Haigused, majanduslikud raskused, ebakindlad suhted - seda kõike tuletatakse meile igapäevaselt meelde.

Rõõmu tunda saad vaid sina ise!
Nii nagu ei saa keegi sind rõõmsaks teha kui sa ise ei soovi, nii ei saa sinult rõõmu ka keegi võtta.
Rõõmus olemine sõltub sinu valikust ja sisemisest soovist. 

Sisemine rõõm on eriline energia, mis aitab meil hakkama saada iseendaga ja meid ümbritsevate muutustega. 

Kindlasti oled kuulnud, et positiivsed emotsioonid ja mõtted aitavad ka meie füüsilisel kehal püsida tervemana. Rõõm on üks emotsioon, mida me tihti ei märkagi kui ta elust kaob. Kuid siis taasleides tunneme kui väga teda vajasime. 

Kindel on, et kui suudad rõõmu tunda siis sulle ei lähe enam korda teiste inimeste arvamus, negatiivsed uudised, ärevus ja muu, mis sind tegelikult ei puuduta.

Edu kõigis eluvaldkondades

Millises suunas või eluvaldkonnas sa ka ei vaataks, rahulikult rõõmsameelesed inimesed paistavad silma ja tõmbavad ligi.

Rõõm aitab igapäeva elus olulistel asjadel sujuvalt voolata.

Märka võimalusi

Kui oled enda sees rõõmu allika taas üles leidnud ja koged iga päev natuke rohkem rõõmu, siis hakkab see su ellu ligi tõmbama kõike meeldivat.

Lisaks sellele, et paraneb su enesetunne, hakkad märkama võimalusi enda ümber.

Paranda suhteid 

Valides ise oma mõtteid ja tundeid ja olles oma rõõmuga ühenduses, on lihtsam saada hakkama viha, ärevuse, kurbuse ja teiste negatiivsete emotsioonidega.

Nii püsivad suhteid lähedastega ja tugevnevad sõprused ka tööl ja äris. 

"Jäädes ootama, et keegi tuleb sinu enesetunnet heade uudistega parandama, siis seda ei juhtu. 

Isegi kui head uudised tulevad, siis ilma rõõmuta ei pruugi sa neid ära tunda ega märgata."

Alustame 21-päevase online väljakutsega 17.11.22

Saa tuttavaks sisemise rõõmu väljakutsega!


Osaleda saad oma kodust Sulle sobivaimal ajal. 
Vajad vaid internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni.

Kursus toimub kinnises FB grupis, kus leiad: 

  • 21 inspireerivat päevasõnumit
  • 21 praktilist harjutust
  • 21 sisukat videoloengut, mis suunavad rõõmu leidmise teel ja hoiavad elustiili positiivsena
  • Arutelud päevateemadel, võimalus jagada ja kogeda toetust teistelt osalejatelt
  • Kogu materjal jääb järelvaatamiseks sulle sobival ajal

33.00

Ainult online kursus

  • Sulle sobival ajal ja tempos
  • Isiklik tagasiside
  • Praktilised harjutused igaks päevaks
  • Üle 10 tunni videoloenguid
  • Kinnine toetusgrupp FB-s 

"Mind peeti alati tõsiseks lapseks ja läbi nooruse kuulsin soovitusi olla rõõmsam. Õppisin panema ette naeratuse ja entusiastliku oleku maski, sest nii tundus ühiskonnas lihtsam hakkama saada. Kuni elu lükkas ikka ja jälle olukordadesse, kus maskid purunesid ja tuli otsa vaadata iseendale nii nagu ma olen.

Sisemine rõõm on olnud nagu kiirrong, mis viib elus edasi. Tahan sulle edasi anda rõõmu õppetunnid ja loodan, et ka sind aitab rõõm edasi kohast, kus praegu oled, veelgi paremasse paika!"

Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lähemalt tutvunud hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja. Olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisvara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. 

Kristel Treier

Mida teised arvavad

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Elbe 

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel. Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!

Küllike

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu 

Alustame 17. novembril kinnises FB grupis!

Kursus toimub 17.11-8.12


Osaleda saad oma kodust Sulle sobivaimal ajal.
Vajad vaid internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni.

Alusta kohe, et tuua rõõm oma igapäevaellu tagasi!

Sinu elu kvaliteet sõltub sellest, millised on sinu igapäevased mõtted ja tunded.
Vali ise, kas sinu elu kujundab sisemine rõõm ja sellega kaasnev heaolu või lased ümbritseval end kaasa haarata! 

© 2019, Kuutempel UÜ    I   kristel@kuutempel.ee  Tel +372 56 505 592

>
Success message!
Warning message!
Error message!