SUVINE KERGUS

KEHALE JA MEELELE

 looduse rütmide toel

 

Naine, sa oled loomulikult kaunis

ja sündinud siia ilma väga erilisena!

Sõna „kergemaks” seostub ikka enamjaolt esimese hooga kehakaaluga. Eriti kevadel või suvel, mil iseenda kehale tuleb otsa vaadata sest paksude riiete alla peitu pugeda ei saa.  Jah, meie kursusel tuleb juttu ka kehakaalust – igipõlisest teemast, mis igal kevadel jälle päevakorda tuleb. Kuid hea ja kerge enesetunde jaoks on vaja hoopis enamat,  mis palju sügavamal ja ühtlasi väga, väga oluline. Kui oled iseendaga rahulolematu ja ei tea, kuidas seda muuta siis ei rahulda sind mitte ükski kaalunumber!

Unusta ära karmid eesmärgid, sammulugejad, äpid või  ranged dieediprogrammid, mis selle asemel, et meie kehale armastust ja rõmu pakkuda, hoopis stressi tekitavad! Viies hetkega tähelepanu oma keha tegelikelt vajadustelt ja enda tunnetuselt saavutuse ja eesmärgi poole, laseme end juhtida meele ja ego mängudel. Naistena on meil kasutada tunnetus ja vaist. Kui loobume eesmärgile keskendumisest ja naudime teekonda, siis saame kogeda naudingulisust kõigis oma eluvaldkondades. Tulemused järgnevad siis stressivabalt ja piiranguteta.

Kallid naised, me oleme siia ilma igaüks sündinud väga erilisena. Meil igaühel on oma isikupära ja oma erilised omadused. Iga meie kehakurvi taga on peidus väga väärtuslik omadus, mis toob välja Sinu isikliku omapära, väga kauni ja veetleva naise.  

Oma unikaalsuses ei pruugi me olla sõbrannaga sarnased ega sobida iga tüdrukute ajakirja kaanetüdrukuks. Aga kas me seda päriselt tahame? Tegelikult otsime kõik siiski armastust! Ja see on olemas meie sees ning kättesaadav kui iseenda ja loodusega jälle sõbraks saame. 

Nii nagu ka armastus ei ole mitte kunagi kasin, pingutav, jäik või karm. Nii ka meie päris loomus naisena. Oleme oma olemuselt voolavad, paindlikud, usaldavad, soojad, pehmed ja kaunid koos kõigi oma kehavormidega. Meie sära peitub just meie loomulikkuses.  Kõigile naistele on looduse poolt antud unikaalsed naiselikud võlud ja abivahendid. Need on omadused, mis panevad meid tegelikult särama ja annavad meile võimaluse päriselt olla märgatud ja tähele pandud, tunda end tasakaalus ja armastatuna. 

kuidas oma keha paremini tundma õppida?
kuidas looduse rütmid ja elemendid meid igapäevaselt aitavad?
Kuidas kogeda meelekergust JA RAHULOLU?

Selle teekonna teadmistes on ühendatud iidsed ajurveeda ja jooga teadmised tänapäeva elustiiliga. 

Kutsume sind saama tuttavaks ja taastama ühenduse looduse rütmide ja iseendaga, et luua kergus kehas ja meeles!

Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki. 
Loome spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel. Iga päev viime läbi live-videosid, edastame sõnumeid ja praktilisi harjutusi, toimuvad arutelud. Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal kuni 30 päeva peale kursuse lõppu. 

Oleme sind grupis toetamas iga päev!

Kerguse poole juhatavad looduse algelemendid 

vesi

Mõtete ja tunnete kergus. Usalduse loomine, rahulolu. 

maa

Toidutarkused ja sobivused. Naudingutoitud.

TULI

Une tsüklid ja olulisus.

ÕHK

Liikumine ja keha loomulikud võimalused. Keha kui äpp.

eeter, ruum

Looduse rütmid kuu faasidest keha tsükliteni, ajurveedalik päevarütm. 

Suvist kergust loob 

Aet Sillaste

"Nii kaua kui mäletan, on mu isu kogu aeg väga hea olnud ja heas vormis pole ma suurema osa elust olnud. Nüüd kui lähenen viiekümnele, olen oma elu parimas kaalus ja endaga väga rahul. Kõige vähem mõtlen ma üldse kaalu  ega keskenduoma suurusele. 

Mis selle taga on? Olen saanud teadlikumaks iseendast, rohkem sõbraks endaga, õppinud oma vajadusi märkama. Mitte vaid seoses toiduga, üleüldse oma vajadusi. Toiduvalik on osutunud teadlikumaks ja igapäevane elu-, une ja söömisrütm minu keha toetavamaks. Olen aastaid elanud ajurveedalikku elustiili, söönud väga maitsvat toitu ja toetanud ennast väga meeldivate harjutustega. Siit saab vaid ühe järelduse teha, et meie kahad vajavad hellitamist ja tähelepanu vastavalt isikupärale. Siis toimivad nad iseenesest."
Aet on särav ja rõõmsameelne naine, kes oma hea enesetunde ja kerge oleku on saavutanud ajurveedalike teraapiatega oma keha hellitades. Nagu kõik teised naised, on ka Aet pikal ja põneval eneseavastamise teel ja iga päev  pakub talle midagi uut. Rännuteed on teda viinud korduvalt Indiasse, õppima nii ajurveedat kui ka elu ennast oma lihtsuses ja loomulikkuses. Kõige selle kõrvalt leiab ta alati aega, et teadmisi jagada ja edasi anda. Aet on läbi viinud erinevaid ajurveeda kursuseid, juhendanud ajurveeda massaaži ja toidu valmistamisi. Eriti tänulikud on naised olnud tema loodud paasturetriitide ja lihtsate enesemassaaži kursuste eest.
Meie kursusel läheneb Aet suvisele kergusele ajurveedalikust vaatevinklist ja püüab avada seda, mida keha tegelikult vajab ning annab nõu kuidas end  loodusjõudude toetava väe abil armastatud ja hoolitsetud tunda. Seda nii keha kui hinge vajadusi arvestades. Mida ja kuidas süüa, kuidas välja puhata ning tasakaalu hoida. Ikka nõnda, et kõigest ümbritsevast saaks meile toetus.

Suvesse juhatab

Kristel Treier

"Olen 47 aastane ja oma elu parimas vormis. Luban oma kehal muutuda loomulikul moel koos looduse tsüklitega ja armastan kõiki oma naiseliku keha väljendusi. Olles loobunud oma keha sundimast ning eesmärkidele ja sammulugemistele allumast - olen läbi keha austamise, vaimsete praktikate ja tantsulise liikumise jõudnud rahulolu ja rõõmuni. Kuulan oma keha sõnumeid ka siis kui kõik popid teooriad väidavad teisiti sest olen unikaalne nagu kõik naised.

Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Naisteõhtud, enesearengu- ja inspiratsioonikursused tantrast ärini, naiseliku väe retriidid Eestis ja Bali saarel. Naiselikkuse reiki kursustel on Kristeli juhendamisel energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. Parem Elu Koolitusega koostöös on loodud Jaatav maailm ja iga-aastaselt antakse välja inspiratsioonisõnumite kalendrit. Maagilise naiselikkuse kursused said alguse 2018. aastal ja on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.

Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-ja Põhja- Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et tagasi pöörduda eesti esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär ja inspiratsioonikoolitaja. Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  

Loo omale suvi täis sisemist rahu ja tasakaalu 

 • Teadmised looduse rütmide toimimisest 
 • Õpime jälgima oma keha, leidma üles keha loomulikkuse
 • Hakkame kuulama keha märguandeid
 • Viime läbi reaalsed muutused päevarütmides
 • Parandame oma igapäevast elukvaliteeti
 • Õpime magama nii, et puhkame ka välja
 • Loome oma ellu mõtete ja tunnete kergust
 • Omandame lihtsad ja igapäevased toidutarkused, mis on kõigile kättesaadavad
 • Õpime toitu nautima

11 päeva suvise kerguse teekonnal

Iga päev

Live videod ja ülesanded

Teiste naiste toetus on hindamatu kingitus, mida saame vastu võtta ja jagada turvalises FB grupis. Võimalus suhelda teemadel, mida mujal ei räägita.

Viie elemendi toetussõnumid

Loodus toetab meid igal sammul. Kui märkame ja oskame võtta vastu siis muutub igapäevane elu lihtsamaks ja kergemaks.

Meditatsioonid

Ka mediteerimine võib olla kerge ja lihtne! Juhitud meditatsioonide abil aitame alateadvusel uut infot omandada. Proovime  koos ka täiesti teistsugust meditatsiooni, mis kõigile kättesaadav ja hästi naiselik!

Liitu 11-päevase online teekonnaga!

Loo selleks suveks eluparim vorm - kergem meelelt ja kehalt.

AINULT e-KURSUS

Sinu elu parim suvi ootab sind!

17.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • Üle 5 tunni videoloenguid
 • Tagasiside ja arutelud
 • Toetavad päevasõnumid
 • 6 meditatsiooni

Hea valik!

E-kursus
+
toetav ühine meditatsioonipiknik 23.mail
 

Sinu elu parim suvi ootab sind!

29.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • Üle 5 tunni videoloenguid
 • Tagasiside ja arutelud
 • Toetavad päevasõnumid
 • 6 meditatsiooni
 • Ühine meditatsioonipiknik 23. mail

Ootame sind armastusega!

Ma usun siiralt, et kui iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni siis oli selleks põhjus!
Naiste valude ja kannatuste aeg on möödas, neist ülesaamine võimalik!
Ma tean, et kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb omale lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat, kui kasvõi üks silmapaar saab sära juurde - siis muutub meie maailm nii palju kaunimaks. Vaid väike muutus meis endis ja liblika tiivalöögina loob see üha suuremat õnnetunnet elus. 

>
Success message!
Warning message!
Error message!