Naisena äris
Elustiil, inspiratsioon, isikuareng 

Ole ja jää enesekindlaks ja eriliseks naiseks igas olukorras.
Kas oled oma äri alustanud, unistad sellest või soovid oma töökohal paremini hakkama saada

On aeg viia oma äri, karjäär ja eneseteostus uuele tasemele, kus koos edu ja küllusega saad nautida sügavat rahulolu, tasakaalu ja naiselikke väärtusi

Kui oled olnud kunagi läbi põlenud või tundnud ületöötamise pinget, kaotanud end naisena mehelikus töökeskkonnas, tegutsenud vastu oma sisetunnet ja instinkte sest nii ju on kombeks, võtnud omaks meheliku maailma suhtlemisviisi ja pealesurutud tempo ning surunud alla omaenda tõe - siis sa tead!
Väga tihti jätame naistena kasutamata oma kõige suuremad eelised töö-, äri ja karjäärimaastikul. Võisteldes meestega mehelike reeglite ja mehelike vahenditega, oleme tihti kaotajad või peame kasutama liigselt jõudu, mis meid läbi põletab. Meie tegelik tugevus on naistena tunded, emotsioonid, intuitsioon, kirg, loomise vägi ja tsüklite mõistmine sügavamal tasandil. Need on aga omadused, mis justkui ei mahu mehelikku majandusruumi, kus valitsevad mineviku analüüsimine, faktidepõhisus, tunnete halvustamine, lõputu konkurents ja suurema rahalise edu nimel enda keha ja hinge olemuse eiramine.

Naiselik ärimudel on midagi sellist, mida saame oma elus kasutada ja rakendada kõikjal oma tegemistes. See annab meile võimaluse olla rohkem tasakaalus oma praegusel töökoal ja vältida läbipõlemist
* Väldime läbipõlemist
* Oleme tasakaalus ja harmoonias
* meie suhted lähedastega on paremad

VÄLJAKUTSE

21 päeva naiseliku ettevõtluseni 

See on väljakutse kõigile naistele, kes on korrakski unistanud, et tööl käimine või oma äri tegemine võib olla nauding. Kui sa oled unistanud oma ettevõtmisest või tegeled sellega juba. Võib-olla on sul mõni idee juba salamõttes olnud aga võib-olla pole sul õrna aimugi, mida sa teha tahad. 
Selles väljakutses muudame oma vaateid ettevõtlusele ja ärile. Sest ennekõike on kõik meie mõtetes ja unistustes, meie energias. 
Leiame üles oma idee ja kire. Ja saame konkreetsed sammud, kuidas see teha see teoks.  

24. oktoober

Enesekindlus ja tasakaal

Enesekindlus avab meile väravad kõikjal, kuhu läheme. Teades, kes me oleme ja hinnates ning austades oma unikaalset väärtust vabaneme nii teiste ootuste pingest kui ka enda seotud takistustest. Tasakaal loob rahu kehas ja meeles. 

Armastavad suhted

Erinevates suhetes on võtmeks tasakaalu leidmine naiseliku ja meheliku, tegutsemise ja olemise, andmise ja vastuvõtmise vahel. Intiimsuhetes sügava hingelise ja kehalise läheduse ja naudingute kogemine on  võimalik kõigile naistele.  

Edukas karjäär ja looming

On vaja otsust ja julgust enda sisse vaadata, et  leida üles see miski, mis päriselt inspireerib ja huvitab. On see siis sinu oma ettevõtmine või töökoht või hobi. Edu kogemuseks tuleb tegutseda senisest teisiti. Uusi oskusi aitab omandada teadlikkus.

TEEME MIDAGI PÄRISELT TEOKS

12-nädalane isikliku arengu teekond

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus. Meie armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. Meie sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. Meie emotsioonide meeletu ookean. Meie intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega, võime valitseda looduse elemente. Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas. Ta tunneb oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga. 
Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale. 

24. oktoober

Kristel Treier on naisena äris looja

Olen 46-aastane õnnelik naine ja elan enda loodud elu kui igapäevast rituaali, armastades igat hetke sellest. Austades sügavalt kõike elavat, nii naisi kui mehi, olen pühendunud täna naiste inspireerimisele, enesekindluse, elujõu ja arengu toetamisele nii vaimsel kui füüsilisel teekonnal.
Mul on selja taga edukas karjäär juhi ja ettevõtjana finants, meedia, kultuurikinnisvara, produktsiooni ja teatri maastikul. Vaimsed eneseleidmised taotantra, kriya jooga, reiki koolkondadest ja budismi, hinduismi, shamanismi iidsetest pühadest teadmistest ning praktikatest koos meie Eesti iidsete tarkuste ja maagiliste teadmistega. Olen avardanud oma kogemusi reisides ja tegutsedes Indias, Lõuna-ja Põhja-Ameerikas, Balil ja teistes Kagu-Aasia riikides.

Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab reaalses igapäevases elus kasutada kogu naiste väge selle potensiaalis

TAGASISIDE

Mida teised arvavad

ELBE 

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

ANU

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

BLOGI

Kuutempli lood 

Kristeli külaliseks on seksuaalsuse koolitaja, autor ja Epp Kärsin.Räägime, kuidas Epp on jõudnud nii ägeda eluni ja mis ...

vaata lähemalt
Maagilised naistejutud: Tuuli Org sisemisest aednikust ja Kirna mõisa tulbiväljadest

Kristeli külaliseks on seksuaalsuse koolitaja, autor ja Epp Kärsin.Räägime, kuidas Epp on jõudnud nii ägeda eluni ja mis ...

vaata lähemalt
Maagilised naistejutud Epp Kärsiniga: julgusest oma teed käia ja ikka seksist ning suhetest ka

Kristeli külaliseks on hingamisterapeut Heiki Tomson.Räägime, kuidas Heiki jõudis hingamise ja vaimsete otsinguteni. Mismoodi hingamine ja hingamine erinevad ...

vaata lähemalt
Maagilised naistejutud Heiki Tomsoniga hingamisest ja alkoholismist naiste orgasmideni

Jagan sulle siin, mida mina Shakti tantsu tundidest olen saanud.See talv on olnud emotsionaalselt keeruline paljudele. Nii lihtne on ...

vaata lähemalt
Mida ma Shakti tantsu tundidest olen saanud

Väljakutse 21 päeva naiseliku ettevõtluseni alustab

24. oktoobril

12-nädalane isikliku arengu teekond alustab

5. novembril


Liitu 21-päevase väljakutsega

Vajad vaid pisut uudishimu ja julgust astuda esimene samm

>
Success message!
Warning message!
Error message!