21-päevane online teekond Kristeliga 

Maagiline naiselikkus 

sissejuhatus

Kutsun sind avastama igas naises peituvat naiselikkust, elujõudu ja loomise väge!

Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja enesekindlust
Ta tunneb oma võimaluste piiramatustloomise potensiaali ning
on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga.

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus.

Armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. 

Sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. 

Emotsioonide meeletu ookean. 

Intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega ning valitseda looduse elemente. 

Igapäeva elu rutiinides ja mehelikus ühiskonnas oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme. Alla surunud oma pehmust, õrnust, võimet armastada ja olla armastatud. 

Täna on meie suur võimalus luua oma elustiilis väikesi muutusi ja selle läbi tuua esile see naine, kes kaua oodanud oma aega meie sees. 

Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 

Lihtsam ja selgem elu 

Mõistes ennast naisena paremini, oskame oma väe ja elujõu karikat toita. Naiselik naine, kes on oma väes  ei lase end enam lahutada oma sisemisest jõust ja loomise väest. Vajadusel äratab seesama maagiline naiselikkus meid ikka ja jälle päriselt elusolemisse tagasi kui seda vajame. Mõistes kõiki oma emotsioone ja rütme looduse osana on meie sees ärganud loomise jõud alati meid toetamas.  

Enesekindlus, tasakaal

Austav ja armastav suhe iseendaga on rahulolu ja rõõmu aluseks. Armastades ennast päriselt ja tingimusteta sellena, eks me oleme naistena, saame sõltumatuks välisest. Leides tõelise tingimusteta armastuse iseenda südames, oskame alati oma südant avada ja vajadusel ka tervendada. See on vabanemine nii teiste ootustest meile, teiste valikutest kui ka meie enda seotud piiridest. Enesekindlus naisena tuleb vaid omaenda südame ja väega ühendusest.

Armastavad suhted 

Tervendades kõiki oma suhteid lähedastega saame kogeda senisest rohkem küllust, hingerahu, rahulolu.  Suudame luua maailmaga enda ümber selliseid suhteid, mis toidavad meid veelgi suurema armastusega. Elus hakkavad juhtuma imed kõikides eluvaldkondades kui kasutame oma loomise väge julgelt ja vabalt. Rahu, rahulolu ja selgus kõige ümbritsevaga.

Sellel naiselikkusel pole midagi tegemist küünelaki või kõrgete kontsadega, kleidimoe ega muude väliste kaunistustega, mida olema harjunud ajakirjadest lugema.
See pole ka meestega manipuleerimise või sõbrannadele meeldimise kunst.
Las see jääb tütarlaste mängudeks, kuid siin õpime olema täiskasvanud naised. 

Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid ja omale sobival ajal

Alustasime 19. mail, kuid saad liituda kuni 23. maini

Iga päev sel teekonnal jõuab sinuni:

Maagilise maailma päevasõnum
Video naistele olulistest teemadest
Praktiline harjutus, mis loob sulle muutuse

Registreerudes saad ligipääsu turvalisele kinnisele Facebooki grupile, kuhu ligipääs on vaid sellel kursusel osalejatel.
Kõiki videosid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Kogu materjal jääb järelvaatamiseks.
Iga päev sel teekonnal on Kristel sinuga koos grupis.

Teiste naiste toetus on hindamatu kingitus, mida saame vastu võtta ja jagada turvalises FB grupis. Siin on võimalus suhelda teemadel, mida mujal ei räägita.
Lisaks igapäevased arutelud, jagamised, toetus.
Väekatel päikesepühadel, kaheksa korda aastas, koguneme maagiliste naistega erinevates eestimaa paikades, et läbi viia iga kord erinev rituaal.


Naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale. See on teekond sulle endale lähemale!

See kursus on sulle kui tunned, et...

 •  Sinu naiselikkus vajab ülesleidmist või väikest turgutust
 •  Sinu silmad ei sära
 •  Sinu hinges on rahutus
 •  Sa oled kaotanud kontakti oma kehaga
 •  Sinu keha ei mäleta orgasmilainetes hõljumise tunnet
 •  Sa soovid tundma õppida oma orgastilist olemust ja seksuaalsust
 •  Sa tahad avastada veelgi enam oma naiselikkuse saladusi
 •  Sa soovid naisena olla enesekindam
 •  Sa tahad tundma õppida oma väge 
 •  Sa oled huvitatud vaimsetest praktikatest  
 •  Sa vajad elujõudu juurde 
 •  Sa soovid mõista ennast naisena paremini 
 •  Sa oled kaotanud ühenduse loodusega 
 •  Sa soovid rohkem teadmisi energiatest, väest 

Selle kursuse teejuht on Kristel Treier

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi igakuiseid naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ärieluni, naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. Parem Elu Koolitusega koostöös on loodud Jaatav maailm ja iga-aastaselt antakse välja inspiratsioonisõnumite kalendrit. Maagilise naiselikkuse kursused said alguse 2018. aastal ja on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.

Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma  esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja. Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  

"Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "

Naised räägivad

Ruth

KRISTEL- oled imeline naine.

Tänan kõigi nende eluseikade eest, mida meiega jagasid ja selgitasi. Sinu rännakud aitavad meil ennast paremini mõista ja tunda, lihtsamalt elu läbida ning nautida kõike, mis Universumil pakkuda on. Aitäh Sulle, et olemas oled ja meiega kõike seda jagad.


Ege

Olen ääretult tänulik Kristel, et sellise neti-kaudse koolituse tegid. 

Ma tänan, ma tänan, ma tänan! On olnud imelised nädalad ja selle kursuse mõtted ja praktilised soovitused on mind saatnud ja nii mõnigi kodune tegevus on saanud rituaaliks mu jaoks ja iga päev märkan, et üha enam olen oma argistes tegevustes kohal. Olen proovinud aeglustada ja nautida. Tunnetan rohkem oma keha, naudinguid ja piire. Satun üha enam loodusesse, märkan rohkem elemente ja see on nii põnev!

Ene

Ma olen väga tänulik sulle, Kristel, et tegid sellise koolituse!

Oled minu jaoks üks naiselikemaid naisi, keda ma tean. Kartsin, et selline internetikursus pole minu jaoks, aga sain hakkama. Arvan, et olen nii mitmeski mõttes rohkem naiselik või vähemalt tean, kuidas seda olla.

Mis teeb selle kursuse eriliseks

Koos on iidsed teadmised ürgsest naiselikkusest ja naiste hinge vajadustest meie sees ja tänapäevased päris elus naisena edukas olemise kogemused.
Maagilise naiselikkuse kursused on inspiratsiooni saanud tantra, kriya jooga, tao, reiki, shamanismi ja jumalannade teadmistest ning elust enesest.  

Sest seda me ju naistena vajame: meeldetuletusi oma ununenud olemuselt ja teadmisi, kuidas end jälle mitte kaotada igapäeva rutiinis.Kutsun sind avastama igas naises peituvat naiselikkust, elujõudu, harmooniat, tarkust ja loomise väge!

Sinu elujõud naisena on hindamatu väärtusega. Nii nagu ka aeg iseendale ja igapäevane sisemine rahulolu, oma vajaduste mõistmine ja õnnelikud lähedased meie ümber. 

AINULT e-KURSUS

Leia endas maagiline naiselikkus, loomisjõud!

33.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • Aastaringi rituaalidel osalemise võimalus
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Isiklik tagasisisde 
 • Maagilised päevasõnumid 
 • Praktilised harjutused

Hea valik!

E-kursus
+
E-RAAMAT KURSUSE HARJUTUSTEGA 
+
MEDITATSIOON
+
TANTSUMUUSIKA 

Leia endas maagiline naiselikkus, loomisjõud!

44.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • Aastaringi rituaalidel osalemise võimalus
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Isiklik tagasisisde
 • Naiseliku tantsurännaku playlist
 • Maagilised päevasõnumid 
 • Kaunilt kujundatud e-raamat harjutustega 
 •  Naiselikku väe toitmise energiaseanss-meditatsioon 

“Selle kursuse jooksul juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit" 

Ootan sind armastusega!

Ma usun siiralt, et kui iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni siis oli selleks põhjus!
Naiste valude ja kannatuste aeg on möödas, neist ülesaamine võimalik!
Ma tean, et kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb omale lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat, kui kasvõi üks silmapaar saab sära juurde - siis muutub meie maailm nii palju kaunimaks. Vaid väike muutus meis endis ja liblika tiivalöögina loob see üha suuremat õnnetunnet elus. 

>
Success message!
Warning message!
Error message!