21 päeva Kristeliga alustab 11. märtsil 


Maagilise naiselikkuse teekond

Kutsun sind avastama igas naises peituvat maagilist naiselikkust, elujõudu ja loomise väge!

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus. Meie armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. Meie sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. Meie emotsioonide meeletu ookean. Meie intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega, võime valitseda looduse elemente. Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas. Ta tunneb oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga. 

Paljuski oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme. Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab tänases reaalses igapäevases elus kasutada kogu naiste väge selle olemuses. Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 
Sellel naiselikkusel pole midagi tegemist küünelaki või kõrgete kontsadega, kleidimoe ega muude väliste kaunistustega, mida olema harjunud ajakirjadest lugema. See pole ka meestele või sõbrannadele meeldimise kunst. Las see jääb tütarlaste mängudeks. 

Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale.

Selle 21 päeva jooksul seikleme tänapäevases

naiselikkuse dzunglis, 

mis on ennekõike sinu enda elustiil!
Tuletame meelde ja leiame üles

lihtsad asjad igapäevaseks kasutamiseks,

mis tõstavad Sinu enesekindlust

ja teadmisi endast naisena tänapäeva ühiskonnas!


See on Sulle, Naine kui tunned, et...


* sinu naiselikkus vajab ülesleidmist või väikest turgutust
* sinu silmad ei sära
* sinu hinges on rahutus
* oled kaotanud kontakti oma kehaga
* sinu meeled ei mäleta, millal kogesid naudinguid ennastunustades
* sinu keha ei mäleta orgasmilainetes hõljumise tunnet
* soovid tundma õppida oma orgastilist olemust ja seksuaalsust
* tahad avastada veelgi enam oma naiselikkuse saladusi
* soovid naisena olla enesekindam
* tahad tundma õppida oma väge 
* soovid saada rohkem teadmisi energiatest, väest
* vajad elujõudu juurde
* soovid mõista ennast naisena paremini
* oled kaotanud ühenduse loodusega

Lihtsam ja selgem elu 

Mõistes ennast naisena paremini, oskame oma väe ja elujõu karikat toita. Naiselik naine, kes on oma väes  ei lase end enam lahutada oma sisemisest jõust ja loomise väest. Vajadusel äratab seesama maagiline naiselikkus meid ikka ja jälle päriselt elusolemisse tagasi kui seda vajame. Mõistes kõiki oma emotsioone ja rütme looduse osana on meie sees ärganud loomise jõud alati meid toetamas.  

Enesekindlus, tasakaal

Austav ja armastav suhe iseendaga on rahulolu ja rõõmu aluseks. Armastades ennast päriselt ja tingimusteta sellena, eks me oleme naistena, saame sõltumatuks välisest. Leides tõelise tingimusteta armastuse iseenda südames, oskame alati oma südant avada ja vajadusel ka tervendada. See on vabanemine nii teiste ootustest meile, teiste valikutest kui ka meie enda seotud piiridest. Enesekindlus naisena tuleb vaid omaenda südame ja väega ühendusest.

Armastavad suhted 

Tervendades kõiki oma suhteid lähedastega saame kogeda senisest rohkem küllust, hingerahu, rahulolu.  Suudame luua maailmaga enda ümber selliseid suhteid, mis toidavad meid veelgi suurema armastusega. Elus hakkavad juhtuma imed kõikides eluvaldkondades kui kasutame oma loomise väge julgelt ja vabalt. Rahu, rahulolu ja selgus kõige ümbritsevaga.

“Selle kursuse jooksul juhatan sind elama elu kui rituaali, nautima keha kui täiuslikku templit, kasutama ja hoidma oma elujõudu. 

Naine, Sa oled täiuslik oma loomise väes! ”

Alustame 21-päevast teekonda 11. märtsil kinnises FB grupis. 

Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid - ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki.

Selle kursuse jaoks avan spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel.
Iga päev viime läbi live-videosid, edastame sõnumeid ja praktilisi harjutusi, toimuvad arutelud.
Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Videod ja kogu materjal jääb gruppi üles nii 21-päevase teekonna ajaks kui ka 30ks päevaks peale seda. 
Iga päev sel teekonnal olen sinuga koos grupis. 

11.00

Ainult online kursus

 • Sulle sobival ajal ja tempos
 • Isiklik tagasiside
 • Töövihik, materjalid
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Kinnine toetusgrupp FB-s 

33.00

Online kursus 
+
inspiratsiooniraamat
"Minu maagiline
naiselikkus
läbi aasta"

 • Sulle sobival ajal ja tempos
 • Isiklik tagasiside
 • Töövihik, materjalid
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Kinnine toetusgrupp FB-s 
 • 4 meditatsiooni väärtusega 48€
 • Inspiratsiooniraamat "Minu maagiline naiselikkus läbi aasta"  (86lk) postiga koju, väärtusega 33€ 

"Olen õnnelik naine. Elades 47. ndat aastat enda loodud elu nagu rituaali, armastan igat hetke sellest. Sügavalt austades nii nais-kui ka meesenergiat ning nende ühise koosloomise tantsu läbi tekkivat terviklikkust. Mul on täna kõik, millest mu hing naisena on igatsenud.  Kuid tulen minevikust, kus oli kaotusi, lootusetust, valu, otsimisi, loobumisi ja põgenemisi. See teekond on viinud mind ennekõike iseenda taasleidmise ja täieliku aktsepteerimise ja armastamiseni ning avanud kogu naisena elamise potensiaali."
Rohkem kui 7 aastat on Kristel loonud koos Merike Küttiga  inspireerivaid meeskonnakoolitusi, igakuiseid naisteõhtuid, enesekindluse ja naiseliku väe laagreid Eestis ja  Balil, “Naiselikkuse reiki” kursuseid.
Reisidel Indiasse, Kagu-Aasiasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibidele, Balile on Kristel lkogenud praktiliselt hinduismi, budismi, tantra, tao, shamanismi õpetusi, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma esiemade tarkuste juurde. Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, “Red Tent” naisteringide treener, inspiratsiooni- ja kogemuskoolitaja. Juhi ja ettevõtjana olnud tegev investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat, teatrit, kultuurikinnisavara, produtseerinud kultuurisündmusi, kirjastanud raamatuid. 

Kristel Treier
#maagilinenaiselikkus

Jutud

Milline on see maagiline igapäevaste imede reiki ja kas see tõesti töötab? Kuidas jõuda pidevas elujõu ja armastuse

LOE EDASI
Kui maagiline see reiki siis ikka on

Mõnel päeval tahaksin olle midagi enamat kui ma välja paistan.Olla täiesti metsik.Just nii nagu ma tegelikult olen.Ürgselt ja

LOE EDASI
Mõnel päeval tahan olla täiesti metsik

Tahaksin novembrikuust luua heade uudiste kuu. Selleks otsisin meediast huvitavaid ja häid uudiseid. Ja leidsin armsa klassiõe Kätlini

LOE EDASI
Kutsun üles olema õnnelik ja rõõmus

Mida teised arvavad

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Elbe 

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel. Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!

Küllike

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt. Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Anu 

Alustame 11. märtsil kinnises FB grupis!

Kursus toimub 12. novembril - 10. detsembril 2020
Kohtume igal neljapäeval kell 18-20 

Osaleda saad oma kodust Sulle sobivaimal ajal.
Vajad vaid internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni.

Kursus toimub kinnises FB grupis. Sul on võimalik "zoom"i webinari keskkonna abil reaalajal suhelda, küsida, kommenteerida, jagada ja osaleda just nii nagu ka päris koolitusruumis olles.  Kõik videod jt materjalid jäävad ka hiljem järelkuulamiseks. Võid osaleda just sel ajal kui soovid ja omas tempos ja hiljem alati kursuse videosid uuesti vaadata, et olulist meelde tuletada.

Alusta kohe, et tuua välja endas peituv maagiline naine, jõud ja sära!

Ükskõik, kus sa oma teekonnal ka poleks, sealt on alati võimalik minna edasi. Sest sina oled Naine, sa ei pea leppima millegi vähemaga, sa oled looja ja sul on alati võimalik hingata, liikuda, rääkida, elada ning kogeda just sellist hinge toitvat sügavat armastust, intiimsust, küllust, rahulolu, harmooniat, kui  sa ise soovid!

Sa oled maagiline!

Kõik, mida sa vajad selleks, et olla täiuslik ja terviklik ning kogeda armastust nii keha kui hinge tasandil – see kõik on sul juba olemas. Sul on veel vaja vaid veidi kirglikku uudishimu, et need teadmised enda seest ellu äratada! 

© 2019, Kuutempel UÜ    I   kristel@kuutempel.ee  Tel +372 56 505 592

>
Success message!
Warning message!
Error message!