Ärata naiselik sära 

koos kevadega  

21 päevane online kursus Kristeliga alustab 18. märtsil 2021

Kuidas tänapäeva ühiskonnas naisena enesekindel ja tasakaalus olla!

Naine, kes õpib oma naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja enesekindlust ja kohalolekutunnet oma kehas. Avanevad piiramatud võimalused, loomise potensiaal ja inspiratsioonitulv.

Kevade on just see aeg, mil meie hing naisena hüüab! Hellitusi, naudinguid, rahuloluga täidetust. Igas eluvaldkonnas tunneme rahutust, sest looduses hakkab kõik õitsema. 

Isegi kui talv on olnud nii kaunis ja särav siis ometi igatseb meie hing naisena kevade saabudes puhkeda õide ja lubada imale tunda armastust nii nagu looduses iga lill ja taim oma lopsakuses. 

Ja nüüd on see hetk, võtta aeg iseendale! Looduse tsüklitega kooskõlas toetab kevade meie ärkamist naisena. Sa ei pea midagi tegema, vaid endale lubama. Lihtsalt lubama pisut aega iga päev iseendaga olemiseks ja oma keha ning meelega tegelemiseks.
Selle kursuse abil on see lihtsam kui kunagi varem!

Igapäeva elu rutiinides ja mehelikus ühiskonnas oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme.Alla surunud oma pehmust, õrnust, võimet armastada ja olla armastatud. 

Täna on meie suur võimalus luua oma elustiilis väikesi muutusi ja selle läbi tuua esile see naine, kes kaua oodanud oma aega meie sees. 

Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 

See teekond toetab sind tänapäeva kiires elutempos olema tasakaalus naiselikkusega enda sees.

Kutsun sind koos kevadega avastama igas naises peituvat naiselikkust, elujõudu, harmooniat, tarkust ja loomise väge!

Naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale. See on teekond sulle endale lähemale!

Mida sulle annab 21 päeva Kristeliga

Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki. Selle kursuse jaoks avan spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel. Iga päev viime läbi live-videosid, edastame sõnumeid ja praktilisi harjutusi, toimuvad arutelud. Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Olen sind grupis toetamas iga päev!

Iga päev jõuab sinuni:
* spetsiaalselt selleks kevadpäevaks naistele kirjutatud ja kaunilt kujundatud päevasõnum
* video naiselikkust loova põneva päevateemaga Kristelilt või külalistelt
* arutelud ja tagasiside
 * praktiline harjutus

enesekindel SEKSUAALSUS

Seksuaalsus, mis energiana voolab vabalt ja toidab meid elujõuga, paneb iga naise särama ja ennast igapäevases elus enesekindlalt tundma. 

Tundes ennast naisena on lihtne saada hakkama meis sügaval sisimas peituva seksuaalsusega, mida oleme harjunud alla suruma, kartma või lausa häbi ja süütundega varjutama. 

TÖÖ JA ERAELU TASAKAAL

Naisena äris või karjäärimaailmas olla on väljakutse kõigile naistele. Ühelt poolt surve olla edukas ja saada hakkama meheliku ühiskonnakorralduse järgi, teiselt poolt hinge igatsus oma aja järele ja süütunne pereliikmetega veedetud vähese aja arvelt. 

Naiseliku ja meheliku poole vahel igapäevaelus teadlikult harmooniat  luues, aja planeerimisega tegeledes, teiste naiste kogemusi kuulates saame olla edukamad ja kogeda suuremat tasakaalu igapäevaelus.

KEVADISED TOIDUNAUDINGUD

Õige toit võib meid muuta energiast pakatavaks ja vale toit teha meid uimaseks ning loiuks. 

Peale pikka talve on eriti oluline oma kehale anda õigeid toiduaineid, vitamiine. Seda kõike aga nii, et oleks lihtne ja toit jääks naudinguks.

KAUNIS KEHA

Ei ole oluline kui palju sa kaalud või millised on su mõõdud. Naise keha on tema hinge kodu ja alati kaunis!
 Et oma kehaga rohkem rahul olla, on kevadel hea võtta kasutusele uued  naiselikud liikumisharjumused. Treening võib olla ka naiselik!

Toome oma liigutustesse rohkem voolamist ja pehmust. Õpime teise nurga alt nägema ja väärtustama oma keha peidetud aardeid.

ARMASTAVAD SUHTED

Just kevadel igatseme naistena end tunda armastatutena ja hoitutena. Turvaliselt armuda ja tunda liblikaid kõhus. Anda ja võtta vastu armastust igapäevastes pisiasjades. 

Võid leida sel kevadel uue kaaslase, kes sind väärtustab just selle naisena, kes sa oled. Või viia oma praegune suhe uuele sügavamale tasemele. Sellel kevadel on kõik võimalik kui äratad endas naiselikkuse ja märkad uusi võimalusi.

EMOTSIOONID JA HINGERAHU

Kuidas saada üle pika talve jooksul kogunenud negatiivsetest ja paigalhoidvatest emotsioonidest?
Kuidas saada hakkama kui kevadega koos ärkab kogu emotsioonide ja kirgede torm! Kui hinge igatsus muutub valuks? Kui vanad haavad südames hakkavad pakitsema?
Vaatame oma emotsioonidele otsa. Kust nad tulvad ja kuhu saame nad turvaliselt maandada.
Milliseid emotsioone sa kasvatad ja milliseid mitte.

Naiselikkust äratab Kristel Treier

Kristel on pühendunud naiselikkusele ja naiste enesekindluse tõstmisele ja toetamisele tänapäeva ühiskonnas. Viimased 10 aastat on Kristel viinud läbi igakuiseid naisteõhtuid, enesearengu- ja inspiratsioonikursusi tantrast ärieluni, naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud "Naiselikkuse reiki” kursustel on energiatöö oskused omandanud üle 400 naise. Parem Elu Koolitusega koostöös on loodud Jaatav maailm ja iga-aastaselt antakse välja inspiratsioonisõnumite kalendrit. Maagilise naiselikkuse kursused said alguse 2018. aastal ja on ülipopulaarsed naistele oma otsingutel kõigis eluvaldkondades.

Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, tantra, kriya jooga, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma  esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, visionäär, inspiratsioonikoolitaja. Juhi ja ettevõtjana tegelenud investeerimispanganduses, juhtinud meediafirmat ja teatrit ning produtseerinud kultuurisündmusi ja hallanud kultuurikinnisvara.  

"Imetlen kõiki naisi nende õrnuses ja tugevuses, valudes ja naudingutes, hirmudes ja armastuses! "

Naised räägivad

Elbe

Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding.

Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.

Küllike

Sooviksin väga osaleda absoluutselt kõikidel Kristeli järgmistel koolitustel

Tundsin ennast väga rahulikuna, tasakaalus ja harmoonias ja mind valdas seletamatu õnnetunne :). Olen väga tänulik, et olen sealt, kus olin, jõudnud sellisesse seisu täna ja minu ümber on sellised vägevad naised!.

Anu

Siiras toetus ja hoolimine, millega Kristel kursusi läbi viib loob neist hea energia oaasid kõigile osalejatele. 

Kristel on mind aidanud rohkem kui hetkel mõista suudan ning olen väga huvitatud järgmistest kursustest, et veelgi avada uusi uksi, taipamisi ja seda põnevat maailma enda jaoks. Kõik oli kogu aeg huvitav, ootamatu ja esitatud teise vaatenurga alt.

Kevadist naiselikkust ja sära aitavad äratada põnevad külalised!

Meie külalisteks on eriliselt säravad naised ja üks mees!

1

Aet Sillaste 

Sellel kursusel räägib Aet kuidas end ajurveeda abil toetada just kevadel- mida süüa ja mida märgata, et loodusjõud Sind oma väega toetada saaks. Teeme koos ühe kevadiselt kosutava toidu!
Aet jagab läbi oma koolituste  ja massaažipuudutuse ajurveeda tervendavat jõudu ja tarkusi ehk armastust ja austust nii  iseenda kui kogu maailma vastu.  Erinevad kehaprotseduurid, tervislik elustiil ja nauditav toit on esmaseks "ravimiks" ja toetajaks sel sisemise rahu ja tasakaalu leidmise teel.
Ajurveeda tarkused: www.heatuju.ee

2

Helin Tenson

Helin on kosmeetik, kes märkab naiste sisemist ilu ja oskab selle ka esile tuua. Helini silmad säravad alati ja nii ka kõigil tema klientidel! Sellel kursusel saame nõuandeid, kuidas kevadel oma talvest väsinud nahka turgutada ja teeme koos läbi ühe kiire muutuse.
Helini leiab: helini.iluruum@gmail.com või tel.nr 5048858

3

Birgot Kivinurm

Birgot on raamatu "Seksuaalne. Otse ja ausalt" autor. See raamat on tema sõnul aus ja alasti sissevaade ühe naise kasvamisse – näidates, kuidas seksuaalsus kujuneb läbi kogemuste ja kokkupuudete teiste inimestega ning kuidas seda kujundab keskkond, kus elame. See on ka lugu teadlikkusest ja sellest, kuidas inimesel on võimalik oma seksuaalsust ise luua.
Seksuaalsus on kevadel alati õhus! Ja just sellest me Birgotiga räägimegi.

4

Triin Kärblane

Triin on NYMF moebrändi looja, süda ja hing. Ta räägib kleitide keeles ja loob maailmale väega kleite. Naiselt naisele.
Miks ja kuidas kleidid naistele tegelikult olulised on ja mida kleidi valimisel silmas pidada. Ja muidugi sellest, kuidas Triin ise ennast säravana hoiab ja millest loomise jõudu ammutab.
Väega kleidid leiab: www.nymf.ee

5

Hannes Lents

Ikka tahaks ju teada, et mida need mehed siis arvavad!
Hannes on inspireeriv mees. Isa neljale lapsele ja abikaasa juba 14 aastat. Parandamatu romantik, kes usub siiralt armastusse ja selle võimalikkusesse. Pulmaisa ja ettevõtja, kes on käivitamas virtuaalsete kohtingute lehte "Paras paar". 
Kohtingud: https://paraspaar.ee
Pulmadest: https://pulmaisa.wordpress.com/minust/

KINGITUSED

Kingitused koos naiselikult särava kevadega

Ligipääs suletud grupile

Teiste naiste toetus on hindamatu kingitus, mida saame vastu võtta ja jagada turvalises FB grupis. Võimalus suhelda teemadel, mida mujal ei räägita.

Võimalus osaleda maagilise naiselikkuse rituaalidel

Väekatel päikesepühadel, kaheksa korda aastas, koguneme maagiliste naistega erinevates eestimaa paikades, et läbi viia iga kord erinev rituaal.

E-raamat naiselikkusest 

Kaunilt kujundatud kogu kursuse materjale sisaldav e-raamat, mis aitab naiselikke teemasid meeles hoida.

Mis teeb selle kursuse eriliseks

Koos on iidsed teadmised ürgsest naiselikkusest ja naiste hinge vajadustest meie sees ja tänapäeva päris elus edukas olemisest naisena. Sest seda me ju naistena vajame: Meeldetuletusi oma ununenud olemuselt ja teadmisi, kuidas end jälle mitte kaotada igapäeva rutiinis.


Selle 21-päeva jooksul saad nõuandeid erinevatest eluvaldkondadest ja erineva taustaga põnevatelt külalistelt. 

Kristeli kogemus 10 aasta jooksul naistega töötades.

Ainult 1 kord sellel kevadel!

Sinu elujõud naisena on hindamatu väärtusega. Nii nagu ka aeg iseendale ja igapäevane sisemine rahulolu, oma vajaduste mõistmine ja õnnelikud lähedased meie ümber. 

AINULT e-KURSUS

Luba endal kevadiselt õide puhkeda!

22.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • E-raamat kõigi materjalidega
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Isiklik tagasisisde
 • Väekad päevasõnumid
 • Naiseliku tantsurännaku playlist

Hea valik!

E-kursus
+
TOETAVAD MEDITATSIOONID
+
MAAGILINE KINGIKOTT
 

Luba endal kevadiselt õide puhkeda!

44.00


 • Sulle sobival ajal 24/7 
 • Kinnine toetusgrupp FB -s
 • E-raamat kõigi materjalidega
 • Üle 10 tunni videoloenguid
 • Isiklik tagasisisde
 • 2 toetavat meditatsiooni väärtusega 48 €
 • Maagilise naise kuldse kirjaga poekott väärtuses 15 € 
 • Naiseliku tantsurännaku playlist
 • Väekad päevasõnumid
 • Väekad päevasõnumid

Tee sellest kevadest omale elu parim!

Oled juba piisavalt olnud talveunes, ehk lausa aastaid. Ükskõik, kus kohas sa oled, siit saad minna edasi!
Naine, sinu silmades on sära ja sinu kehas graatsia, sa oled ilus, müstiline ja väärt naudinguid ning armastust!

Ootan sind armastusega!

Ma usun siiralt, et kui iga hetk elus muudab meid, iga kohtumine on oluline. Kui see kursus on jõudnud sinuni siis oli selleks põhjus!
Naiste valude ja kannatuste aeg on möödas, neist ülesaamine võimalik!
Ma tean, et kui iga naine astub kasvõi väikese sammu oma naiselikkusele lähemale ja julgeb omale lubada rõõmu, rahulolu, harmooniat, kui kasvõi üks silmapaar saab sära juurde - siis muutub meie maailm nii palju kaunimaks. Vaid väike muutus meis endis ja liblika tiivalöögina loob see üha suuremat õnnetunnet elus. 

>
Success message!
Warning message!
Error message!